thisisnoizy

thisisnoizy

instagram.com/noizy
www.illyrianbloodline.com

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

Noizy - Party turn up

Noizy - Party turn up

Noizy - Give me Love

Noizy - Give me Love

Noizy - Best friend

Noizy - Best friend

Noizy ft. Lil Koli - Ha Haa

Noizy ft. Lil Koli - Ha Haa

Noizy - Fat sikur 7

Noizy - Fat sikur 7

Noizy - Lost Angels

Noizy - Lost Angels

Noizy - OTR Mafia

Noizy - OTR Mafia

Noizy - Party Turn Up

Noizy - Party Turn Up

Noizy - Mendjen e madhe

Noizy - Mendjen e madhe

Noizy - Mire se vini

Noizy - Mire se vini

Σχόλια

 • Nderim Visha
  Nderim VishaΠριν 13 ώρες

  Si cdo her Nojzi vjen me nje super keng Rrespekte per krejt OTR ku jan

 • Shashi Goud
  Shashi GoudΠριν 13 ώρες

  grglo.info/project/lp_foJuzhsR3pZs/b-nteo

 • fT__DOGANIERIA
  fT__DOGANIERIAΠριν 13 ώρες

  Kush e ngjo ne 2021 😂😂😂😂😂😂

 • 100M views
  100M viewsΠριν 14 ώρες

  Call the firefighter 👩‍🚒

 • Greta Russi
  Greta RussiΠριν 14 ώρες

  A kalon njeri nga kto ane tn ne 2021??

 • Silvia Veraj
  Silvia VerajΠριν 15 ώρες

  Super hit

 • Simon Benamou
  Simon BenamouΠριν 16 ώρες

  Ti,ti je ma e mira ti,ti ada ime ti,ti😍

 • Cassie
  CassieΠριν 16 ώρες

  We needed good songs like this to heal our ears🥳❣

 • Ajsa Bisha
  Ajsa BishaΠριν 16 ώρες

  Shiqyr nojzi ka nxjer nje keng te bukur 🤣

 • Christos Vitouladitis
  Christos VitouladitisΠριν 16 ώρες

  🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

 • Arben Ramazanaj
  Arben RamazanajΠριν 16 ώρες

  e do akome eeee

 • Ejona merlika
  Ejona merlikaΠριν 16 ώρες

  Super hit 🎶

 • Cassie
  CassieΠριν 16 ώρες

  Falenderoj noizy dhe Elgit qe ka bo kte keng per shokun Tim Titi O Titi te prsh 😄❤️💉

 • E
  EΠριν 17 ώρες

  Teksi me i bukure i shkruajtur nga noizy

 • Erjon Pashaj
  Erjon PashajΠριν 17 ώρες

  Keng leshi

 • Subscribe For a Pizza
  Subscribe For a PizzaΠριν 17 ώρες

  Kot

 • Kamela Legisi
  Kamela LegisiΠριν 17 ώρες

  2021?

 • Irena Senka
  Irena SenkaΠριν 17 ώρες

  Super yll

 • Erisa Lusha
  Erisa LushaΠριν 18 ώρες

  Juri dhe Nevila jan kushurinjet e mi gjithashtu

 • Eriola Malke
  Eriola MalkeΠριν 18 ώρες

  Nje dit du me knuu me Nojzin O i Madhi Zot. 🙏

 • elona cuko
  elona cukoΠριν 19 ώρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

 • Annna
  AnnnaΠριν 19 ώρες

  Në 12 qershor 2021 like kush e dëgjon

 • TAYNA Queen
  TAYNA QueenΠριν 19 ώρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • TAYNA Queen
  TAYNA QueenΠριν 19 ώρες

  💜💜💜💜💜🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Melinda Ademi
  Melinda AdemiΠριν 19 ώρες

  Fire❤️💥

 • Melinda Ademi
  Melinda AdemiΠριν 19 ώρες

  OTR 4ever❤️

 • Arrita Morina
  Arrita MorinaΠριν 19 ώρες

  2021

 • Arrita Morina
  Arrita MorinaΠριν 19 ώρες

  2021

 • Arrita Morina
  Arrita MorinaΠριν 19 ώρες

  Hala po e ni kit kang

 • Anxhel Shuri
  Anxhel ShuriΠριν 19 ώρες

  super keng vlla respekte

 • Μαρίνα Μαρινάκι
  Μαρίνα ΜαρινάκιΠριν 19 ώρες

  Amazing song for greek summer🏖⛱🌊 Hi from Greece 🇬🇷❤

 • emanuela keta
  emanuela ketaΠριν 19 ώρες

  🔥🔥

 • Astrit Krasniqi
  Astrit KrasniqiΠριν 20 ώρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🚘🚘🚘🚘😲😲😄😄

 • Gzim Memqaj
  Gzim MemqajΠριν 20 ώρες

  Baba noiz 🤘

 • Gzim Memqaj
  Gzim MemqajΠριν 20 ώρες

  Baba noiz 🤘🤘

 • Ervin Kodra
  Ervin KodraΠριν 21 ώρα

  😍🤮🤢😱🤾‍♂️

 • Stelina Hasaj
  Stelina HasajΠριν ημέρα

  orea🥰😉

 • Bruno SM
  Bruno SMΠριν ημέρα

  🔥🔥🔥🇧🇷🇧🇷🔥🔥🔥

 • alisja osmani❤❤
  alisja osmani❤❤Πριν ημέρα

  2021 kush e degjon🥰

 • ernest ernesti
  ernest ernestiΠριν ημέρα

  Plot twist: Petriti

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiuΠριν ημέρα

  Kenge pa disse pa sharje edhe nuk ka fjal pa lidhje. NOIZY JE LEGEND💯💯🇦🇱

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν ημέρα

  Noizy best rapper in balkan

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν ημέρα

  King 👑 zini

 • Bushi Muco
  Bushi MucoΠριν ημέρα

  Falenderoj noizy dhe Elgit qe ka bo kte keng per shokun Tim Titi O Titi te prsh 😄❤️💉

 • Olti Konda
  Olti KondaΠριν ημέρα

  Top man ever Noizy 🔥 🇬🇧

 • hysa g4
  hysa g4Πριν ημέρα

  In this lifestyle otr

 • Flordi
  FlordiΠριν ημέρα

  grglo.info/project/uamuq3u0nM9pnmg/b-nteo

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiuΠριν ημέρα

  Kenget ne duet I ke me te bukura Nojzoo

 • Arijan Towarek
  Arijan TowarekΠριν ημέρα

  Hallo

 • Tërnoci Madh
  Tërnoci MadhΠριν ημέρα

  Ju përshëndes nga Frankfurt-i 🇦🇱❤️

 • Albbii 18
  Albbii 18Πριν ημέρα

  11.06.2021 shum nostalgji a noizy 👑😎

 • roberto
  robertoΠριν ημέρα

  Haha te fala nga astriti shkurt titi 😂

 • Mixalis F
  Mixalis FΠριν ημέρα

  Ψωνιστηκε και η Κιοσέ......

 • Florian Wall
  Florian WallΠριν ημέρα

  Fike flaken te shkallete ju jeni pitha te gjithe vetem stresi eshte vertet ju te tjeret jeni mora kari i thote vlonjati

 • kq dragon ff
  kq dragon ffΠριν ημέρα

  2021

 • kejsi xlm😋🍒🌏🍉🍇
  kejsi xlm😋🍒🌏🍉🍇Πριν ημέρα

  Ti ti je ma e mira ti ti Falma zemren ti ti

 • Albanian Eagle
  Albanian EagleΠριν ημέρα

  Nji nga konget qe brezi im osht rrit me te dhe akoma e degjon .

 • Genti Hoxha
  Genti HoxhaΠριν ημέρα

  Super dedikim super keng kujtime nga jeta ime ketu

 • jola ola
  jola olaΠριν ημέρα

  Geliani ku e ka saren?

 • renos hanko
  renos hankoΠριν ημέρα

  ralle kenga si kjo.

 • Frosina Troka
  Frosina TrokaΠριν ημέρα

  Super yje te dy

 • Florian Pero
  Florian PeroΠριν ημέρα

  qqq

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν ημέρα

  3milly& still counting❤Certified banger💯🔥

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν ημέρα

  Alpha❤

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν ημέρα

  Te lagja coming soon💯🔥

 • ERI nd
  ERI ndΠριν ημέρα

  Hahaha Astriti shkurt Ti Ti 🤣🤣. Bravo cuna bashkpunim super 👍🤌👋

 • Gjithqka Shqip
  Gjithqka ShqipΠριν ημέρα

  Noizy ghaliii

 • Gjithqka Shqip
  Gjithqka ShqipΠριν ημέρα

  Noizyyyyyyy

 • Miks Xalk
  Miks XalkΠριν ημέρα

  IK ORE TE QIFSHA MOTREN DHE FAMEN O PITHE MASHKULL

 • niki
  nikiΠριν ημέρα

  👏👏👏

 • Jakup Sula
  Jakup SulaΠριν ημέρα

  Bravo.noizy.e.eglit.doda.super.hit.😍😍

 • keli merko
  keli merkoΠριν ημέρα

  Kenget ne duet I ke me te bukura Nojzoo

 • Gloria Trashaj
  Gloria TrashajΠριν ημέρα

  Po

 • MIKELJANO RAMO
  MIKELJANO RAMOΠριν ημέρα

  2021 hala degjohet

 • besiana anna
  besiana annaΠριν ημέρα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇩🇪

 • fantasy 090
  fantasy 090Πριν ημέρα

  2021-22? I'm alone?

 • Melinda Ademi
  Melinda AdemiΠριν ημέρα

  ,fire✨

 • Ekko God _
  Ekko God _Πριν ημέρα

  hi