Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)

Director: Endi Hoxha \u0026 Fatlum Nerguti
Video by: Nd Film Production \u0026 Cinematic
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/kall...
Spotify: open.spotify.com/album/0RWXsq...
Deezer: www.deezer.com/en/album/10829...

Chorus:
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none Qe na naaal se

Rap1:
Kom vllezer e betum o djal,
Shifi Mir si po mrujn o djal,
Ndoshta I sheh tu buzqesh,
Por mos I genje se Icy e ka nbrez o djal,

Tshkon koka Ma para se tshkon gota,
T’hik noflla ma para se t’hik vodka,
Ca karin ke qe flet me inat femna jote erdh vet un sta mora,

Durrsin ke dora i rrethum me horra,
Them old school gangstaz e din sa esht ora,
Si kater rruget e shijakut Jam I lidh
Dhe Misioni tash tna njofi botta,

Pre-chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,

Rap2:
Ti ke fjet gjum - un cut ne orat vona,
ti je kon shtrat Une nkom tu bo miliona,
Coke white, coke white si madona,
And them boys high them boys high nga kjo zona,

Kta po mshtojn mu 1 dis une shtoj dhe 1 garazhd,
Sa e bleva 1 lambo zi sterr all black,
Oi plak vrrullin sun Ma nal dot,
Ca u kon e shkrume ka me ndodh mos lodh kot,

Kena hyp qaq nalt sa Po tutem me pa posht,
Por kam kujdes kta kurvat nuk kan ngop,
Kur koma me rrshet kta luten krejt nzot,
Nese Jam krejt ntok kta dun mem shti dhe n’grop,

Pre chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,

Σχόλια

 • F E
  F EΠριν 10 ημέρες

  2021 noizy is the 🥇🎤

 • Cristina Manuzzi
  Cristina ManuzziΠριν 17 ημέρες

  NOIZY😈😈😈😈

 • ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΥΧΤΗΣ
  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΥΧΤΗΣΠριν 21 ημέρα

  Γιανενα γιανακενα

 • MissTO
  MissTOΠριν 21 ημέρα

  Love it 🇱🇹

 • enio papa
  enio papaΠριν 24 ημέρες

  Like noizy

 • veysel selimko
  veysel selimkoΠριν 27 ημέρες

  mut koka

 • Kriss
  KrissΠριν 28 ημέρες

  ❤️❤️

 • Sardi Sollaku
  Sardi SollakuΠριν μήνα

  Still bumbing this song in may 2021🧊❤😬👑

 • Patrick Cela
  Patrick CelaΠριν μήνα

  🖤🇦🇱❤️

 • how to basic creece
  how to basic creeceΠριν μήνα

  Etimasou noize new vindeo clip snik gzuz

 • Haxhi Tanku
  Haxhi TankuΠριν μήνα

  🥇🎇

 • Arimers Hyziu
  Arimers HyziuΠριν μήνα

  ⁰)

 • Vissy Vissy
  Vissy VissyΠριν μήνα

  Noizi esht gengtari me i mir ne bot❤️❤️

 • Miriam Cami
  Miriam CamiΠριν μήνα

  😎😎😎🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇦🇱🇦🇱🇦🇱◼️◼️

 • Shkoder Shkod
  Shkoder ShkodΠριν μήνα

  Je bish ore nojzy ❤❤

 • Gilsi Gaming
  Gilsi GamingΠριν μήνα

  2021 kush e degjon❤

 • Alboz
  AlbozΠριν μήνα

  💨🔥

 • Hermion
  HermionΠριν μήνα

  2021 ka ktu a jo

 • Hane Loka
  Hane LokaΠριν μήνα

  📲📲

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 2 μήνες

  1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • OrEndri Gaming oficial
  OrEndri Gaming oficialΠριν 2 μήνες

  2021

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 2 μήνες

  Ska pidh nane qe na nal💯💰👑😉

 • FLORIAN SOPA
  FLORIAN SOPAΠριν 2 μήνες

  Io

 • Orestis Kostopoulos
  Orestis KostopoulosΠριν 2 μήνες

  🤑🤑🤑🔝🔝🔝💎💎💎

 • Big-E
  Big-EΠριν 2 μήνες

  Prsh nga çamt e shijakut

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 2 μήνες

  Fuck dig noizy 😂

 • Oresti Harabeli
  Oresti HarabeliΠριν 2 μήνες

  Clapre kuimonae votga grupi Atlantic city e successo diverse lareo

 • Silva Hyka
  Silva HykaΠριν 2 μήνες

  🍫

 • Frances Xh
  Frances XhΠριν 3 μήνες

  Super song Noizy ..

 • LCopsPD M
  LCopsPD MΠριν 3 μήνες

  4,2 χιλ. dislikes ??

 • FF• JOHN
  FF• JOHNΠριν 3 μήνες

  2021?

 • Enver Murtati
  Enver MurtatiΠριν 3 μήνες

  Noyzi ma I miri

 • Agon Kastrati
  Agon KastratiΠριν 3 μήνες

  OTR

 • markos tzoumpas
  markos tzoumpasΠριν 3 μήνες

  Thank you sir For 75€ tips

 • Altin Muca
  Altin MucaΠριν 3 μήνες

  Kar

 • It's DERVI
  It's DERVIΠριν 4 μήνες

  NE 21 GUSHT KAM DITLINDJEN

 • •《S1MPŁE》• PUBG MOBILE

  •《S1MPŁE》• PUBG MOBILE

  Πριν 2 μήνες

  Who give a F*ck ??😏

 • Juxhin Bala
  Juxhin BalaΠριν 4 μήνες

  O bro shijoje se je me i miri ❤

 • Viron Koutsi
  Viron KoutsiΠριν 4 μήνες

  🇦🇱

 • Shkelzen Karaj
  Shkelzen KarajΠριν 4 μήνες

  Frssx dxc🔪rwdfc

 • The Rahul Rathee
  The Rahul RatheeΠριν 4 μήνες

  🔥🔥🔥

 • Loni Zup
  Loni ZupΠριν 4 μήνες

  K

 • Mariglen Nurce
  Mariglen NurceΠριν 4 μήνες

  Kush e ngjon ne 2021

 • KELI BRIKEL
  KELI BRIKELΠριν 4 μήνες

  mbreti muzikes noizy mos u lodhni kot tj.......

 • Shpetim Dervishi
  Shpetim DervishiΠριν 5 μήνες

  Huo. Mret

 • rachel
  rachelΠριν 5 μήνες

  This beat is sick 🔥

 • HEIDDEN MUSIC
  HEIDDEN MUSICΠριν 5 μήνες

  👇👇👇👇🤝👐👐 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐

 • tiku milan
  tiku milanΠριν 5 μήνες

  5 01.2021👑 Noizyyyy,Sonte jena Kallabllak 👌

 • BEHAR HARUNI
  BEHAR HARUNIΠριν 5 μήνες

  Kush po e ngjo mbas 2021 👇❤

 • Leonard Buci
  Leonard BuciΠριν 5 μήνες

  O nojz je kengetaei me i mir ne bot

 • Myzejen Gjoni
  Myzejen GjoniΠριν 5 μήνες

  Brrrap big up

 • Baba Ropt
  Baba RoptΠριν 5 μήνες

  😃😃😂😂😂

 • Baba Ropt
  Baba RoptΠριν 5 μήνες

  🏳️👿👿👿🏳️👿👿

 • Baba Ropt
  Baba RoptΠριν 5 μήνες

  🎆

 • itskill
  itskillΠριν 5 μήνες

  Ska pidh none qe na Nal OTR❤👑🇦🇱

 • mmiihhAa 7777
  mmiihhAa 7777Πριν 5 μήνες

  2021 O.T.R 4ever 🤗🤗👌

 • KELI BRIKEL
  KELI BRIKELΠριν 5 μήνες

  super keng

 • Kamela shehu
  Kamela shehuΠριν 5 μήνες

  Noizy rreperi me i mire ne bote 👏🏻👍🏻 king

 • LaFripouille Gaming
  LaFripouille GamingΠριν 5 μήνες

  E kam full

 • Avon Mike Ruhejlaa Hip Hop Channel
  Avon Mike Ruhejlaa Hip Hop ChannelΠριν 5 μήνες

  subscribe

 • KeizGamingYT
  KeizGamingYTΠριν 5 μήνες

  kong kari

 • xhilda alija
  xhilda alijaΠριν 5 μήνες

  OTR turn up 😉❤️

 • Dashe Tasha
  Dashe TashaΠριν 5 μήνες

  King 💜💜💜💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹💕💞💞💓💖💝💖💓💓💞

 • Samu Dhimaj
  Samu DhimajΠριν 5 μήνες

  Nojzy e ke djeg fare 👑⚡⚡

 • FF LIDER
  FF LIDERΠριν 5 μήνες

  BOSS

 • Bleon Hoxhaj
  Bleon HoxhajΠριν 5 μήνες

  2020

 • Mix Xalk
  Mix XalkΠριν 6 μήνες

  Sa vari karin qe kendon ky tpi.

 • Eligio Di nardo
  Eligio Di nardoΠριν 6 μήνες

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️💶💶💶

 • Eligio Di nardo

  Eligio Di nardo

  Πριν 6 μήνες

  @Fisnik Abazi 😂😂😂♥️♥️♥️

 • Fisnik Abazi

  Fisnik Abazi

  Πριν 6 μήνες

  Love you from albania 😆🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹❤❤

 • Labinot Vogli
  Labinot VogliΠριν 6 μήνες

  Ma i forti shqiptari

 • Baba Ropt
  Baba RoptΠριν 6 μήνες

  🔪🔪🔪🔪

 • Baba Ropt
  Baba RoptΠριν 6 μήνες

  🔫🔫🔫

 • Imeri _butrint
  Imeri _butrintΠριν 6 μήνες

  Me Noizy kam qen me Noizy do jem

 • faze_mateo 1111ツ
  faze_mateo 1111ツΠριν 6 μήνες

  Finem like dhe koment Noizy asgje

 • Kejsi Evisa dhe Oresti
  Kejsi Evisa dhe OrestiΠριν 6 μήνες

  Finem like Noizy coment

 • suhareka 12
  suhareka 12Πριν 6 μήνες

  💪💪🇦🇱

 • Spartac Moscow in Valona
  Spartac Moscow in ValonaΠριν 6 μήνες

  Kur doja tte takoja un ty. Vlla... U ca goma makines. E ngela. Pa ardh ne dr. Geslo... Une personalisht. Sot do te beja. Tap. Ty. E do te lija atje te shpija jote vella... Gezuar. 28.edhe 29.ne jemi vellezer.!! Dhe po u nevojt. Tja ngrem themelet ndonjerit. Dije se gjithmon. Jemi vllai

 • one shqipez
  one shqipezΠριν 6 μήνες

  1:55 matolale me bluze te bardhe😂😂😂 Paska qen shoku noizyt para se t'hynte ne muzike

 • Gunz Up

  Gunz Up

  Πριν 5 μήνες

  Mato ka pas hy nmuzik at koh ka pas 2-3kong tpublikume😉

 • gjastin metaj
  gjastin metajΠριν 6 μήνες

  Big move📀

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma GjoshajΠριν 6 μήνες

  OTR

 • Ermir Gjoka
  Ermir GjokaΠριν 6 μήνες

  Lol 1 and 12

 • Fisnik Abazi
  Fisnik AbaziΠριν 6 μήνες

  Skap9cenanal💯💯

 • Gang Gang01
  Gang Gang01Πριν 6 μήνες

  Ke shonc ti mer rik me pas durrsin të dora e din vet ti kur tjan Kput varset anej nga adriatiku zub llip

 • Whoopty

  Whoopty

  Πριν 6 μήνες

  As me fol shqip nuk din

 • Jeni Myrtaj
  Jeni MyrtajΠριν 6 μήνες

  Bro

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 6 μήνες

  👑👑

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 6 μήνες

  🔥🔥

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 6 μήνες

  Ott

 • PUBG MODILE KILLER FR
  PUBG MODILE KILLER FRΠριν 6 μήνες

  te qifsha shijakun ✌️

 • Klevs Ramadani
  Klevs RamadaniΠριν 6 μήνες

  shume mire

 • Anton A
  Anton AΠριν 6 μήνες

  Wallah the best ..!❤️👏💯

 • mond Rajmond
  mond RajmondΠριν 6 μήνες

  👑😎

 • LA FLAME
  LA FLAMEΠριν 7 μήνες

  ✌🏻

 • Xhafer Gjukaj
  Xhafer GjukajΠριν 7 μήνες

  🤩🤩🤩

 • Orjald Mema
  Orjald MemaΠριν 7 μήνες

  💪

 • Wrecked
  WreckedΠριν 7 μήνες

  4000th comment

 • reo reo
  reo reoΠριν 7 μήνες

  Uff

 • bobi bobi
  bobi bobiΠριν 7 μήνες

  Bravo noizy

 • Two
  TwoΠριν 7 μήνες

  I’m from 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 I could play this everyday in London in Birmingham & Edinburgh bro this is a hard tune. rroftë Shqipëria!! 🇦🇱

 • Two
  TwoΠριν 7 μήνες

  Noizy is hard mashallah

 • Tzoulian X
  Tzoulian XΠριν 7 μήνες

  Hahahahaha

 • Your god .
  Your god .Πριν 7 μήνες

  Noizy kur nuk nalet.👑 🇦🇱

 • Billiard Bob
  Billiard BobΠριν 8 μήνες

  Biiig ups from Oklahoma, I don’t understand Albanian but I feel the vibe, dope

Επόμενο