NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

Music - Elai
Mix Master - Rvchet \u0026 Sean D
Lyrics - Noizy
Video: Max Production

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5cz1EC...
iTunes: music.apple.com/us/album/nje-...
acromaxmedia.lnk.to/1HereEMire

Σχόλια

 • Gjithqka Shqip
  Gjithqka ShqipΠριν 6 ώρες

  The Best Albanian Rap Song... VULË për Hip Hopin shqiptarë kjo Kang... 🥇

 • Viollca Pr
  Viollca PrΠριν 10 ώρες

  Shum suksese me teje te pershendet nena 😘

 • Astrit Krasniqi
  Astrit KrasniqiΠριν 19 ώρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🚘🚘🚘🚘😲😲😄😄

 • Ervin Kodra
  Ervin KodraΠριν 21 ώρα

  😍🤮🤢😱🤾‍♂️

 • Miks Xalk
  Miks XalkΠριν ημέρα

  IK ORE TE QIFSHA MOTREN DHE FAMEN O PITHE MASHKULL

 • Only Gaming
  Only GamingΠριν ημέρα

  Noizy- 1 Her e mir Dulla- Bujrum Varrosi - Flama Noizy- Freestyle Dulla- Fakte On top of the rest👑

 • Sun Rise
  Sun RiseΠριν ημέρα

  97-ën e kam kaluar edhe unë, bir i tranzirave me komplekse të vështira. Sekreti në jet është i atij qe pyet dhe jo i atij që jep përgjigje. Jeta më ka mësuar që profesorin mos e bëj sepse mungojmë në shumë gjëra, dhe dituria të fryn gjoksin, ndërsa dashuria është ajo që ndërton!

 • Klevis Laloshi
  Klevis LaloshiΠριν 2 ημέρες

  Kjo kong do jet e pavdekshme

 • mirjana Kaja
  mirjana KajaΠριν 2 ημέρες

  Noizy esht kar

 • OTR Noizy

  OTR Noizy

  Πριν ημέρα

  Ti je pith

 • Co Ferati
  Co FeratiΠριν 2 ημέρες

  On top

 • Co Ferati
  Co FeratiΠριν 2 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱1

 • Andrea Mullaj
  Andrea MullajΠριν 3 ημέρες

  🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

 • Rebeli Official
  Rebeli OfficialΠριν 3 ημέρες

  Prz o shok kam degju cdo muzik shqiptare ama rrep si ky skam ngju rsp prr ty shok ta boft zoti hallal prz E ke tregu veten E ke djeg vtm me 1 frestyle

 • Fatjon Aliu
  Fatjon AliuΠριν 3 ημέρες

  noyzi repp baba😎😎

 • Shkumbin Hajdaraj
  Shkumbin HajdarajΠριν 3 ημέρες

  Perdhunim !!🔥🔥

 • Gabriel Kulemani
  Gabriel KulemaniΠριν 3 ημέρες

  The best Albanian diss

 • Gloria Trashaj
  Gloria TrashajΠριν 3 ημέρες

  🔥

 • Chelsea Champions
  Chelsea ChampionsΠριν 4 ημέρες

  Noizy = Rap 🏆💯

 • Chelsea Champions

  Chelsea Champions

  Πριν 4 ημέρες

  Otr

 • Chelsea Champions

  Chelsea Champions

  Πριν 4 ημέρες

  Otr

 • Chelsea Champions

  Chelsea Champions

  Πριν 4 ημέρες

  Ote

 • Chelsea Champions

  Chelsea Champions

  Πριν 4 ημέρες

  Otr

 • Chelsea Champions

  Chelsea Champions

  Πριν 4 ημέρες

  Otr

 • Gezim Brahimi
  Gezim BrahimiΠριν 4 ημέρες

  O nojzy o rropqir

 • Like Like
  Like LikeΠριν 4 ημέρες

  NOIZY👍❤👑👑👑👑👑👑👑

 • Ami_Kidatore
  Ami_KidatoreΠριν 4 ημέρες

  free

 • FF. ARSI
  FF. ARSIΠριν 4 ημέρες

  Dissi me I fort qe kam degjuar

 • Brunilda Sino
  Brunilda SinoΠριν 4 ημέρες

  "Mu me njeh krejt bota dhe krejt m' japin respekt ,po mos të isha unë a thu rrepi ku kish mbet 👑👑"

 • King TV
  King TVΠριν 4 ημέρες

  Firee bro

 • Galja Bajra
  Galja BajraΠριν 4 ημέρες

  😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😬😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈

 • ylvi halimi
  ylvi halimiΠριν 4 ημέρες

  Dodd he gm Vikki fnbfybdnfnfnkgfn fgmu nrmcmf DJ. g fkzjxnf g dcbdjf j ldf j kfnf

 • ylvi halimi
  ylvi halimiΠριν 4 ημέρες

  Hind knick fly RFK xnjf0bfbfjhhjghgjmnbbbmjhdjmfcjfjfjnddncncbgkdispdhxjbhjfjffbgo gbdkfndnddmmdfmkfgindkdkxkfjtbyivgdjct gkgkdjivvgjjxjcukfkfjddjjdng ihdkfjfgbrbfngnukfbfnf

 • Albania Albania
  Albania AlbaniaΠριν 4 ημέρες

  King

 • Kosovali Gaming
  Kosovali GamingΠριν 4 ημέρες

  🤩🤩🤩🤩

 • leonit murati
  leonit muratiΠριν 5 ημέρες

  Firee firee

 • Ani Ani
  Ani AniΠριν 5 ημέρες

  Bravo

 • Lonii Saqipi
  Lonii SaqipiΠριν 5 ημέρες

  Otr

 • Lonii Saqipi
  Lonii SaqipiΠριν 5 ημέρες

  Otr

 • Lonii Saqipi
  Lonii SaqipiΠριν 5 ημέρες

  Zinjoooo

 • Enxhi Rubjeka
  Enxhi RubjekaΠριν 6 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥

 • Hello Pussy
  Hello PussyΠριν 6 ημέρες

  Unikkatili eshte mbreti hip hopit😍❤❤

 • Ari Bani
  Ari BaniΠριν 6 ημέρες

  FREEEEEEEEE🤟🤟🤟🤟🤟🤟

 • Bledi Kociu Kociu
  Bledi Kociu KociuΠριν 7 ημέρες

  👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👍

 • Bledi Kociu Kociu
  Bledi Kociu KociuΠριν 7 ημέρες

  KENGETARI ME I MIRE NE BOTE OTR RESPEKTE

 • Armela Lamaj
  Armela LamajΠριν 7 ημέρες

  there is no rep without Noizy OTR😈🔥

 • Ermes Dorzi
  Ermes DorziΠριν 7 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  Love from Kosovoo

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  #OTR

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  2:56

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  #noizy

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  👑

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IMEΠριν 7 ημέρες

  👑👑👑👑👑👑👑

 • 《FBI》alush
  《FBI》alushΠριν 7 ημέρες

  🦁❤

 • Bilal Rasheed
  Bilal RasheedΠριν 8 ημέρες

  Noizy is the Roman Reigns in Rap game. Love from India.❤️

 • Esekel Ibi

  Esekel Ibi

  Πριν 6 ημέρες

  Fiks

 • Elard Frangu
  Elard FranguΠριν 8 ημέρες

  👌👌👌👌👌👌👌👌🇦🇱😎😎😎😎😎😎

 • Er cenaj
  Er cenajΠριν 8 ημέρες

  😇

 • Rigers
  RigersΠριν 8 ημέρες

  It's coming new album "ALPHA" 💥💥💥💥🔥🔥🔥....

 • Rigers
  RigersΠριν 8 ημέρες

  👌👌👌

 • Rigers
  RigersΠριν 8 ημέρες

  💥💥💥

 • Mateo Likja
  Mateo LikjaΠριν 8 ημέρες

  NOIZY THE BEST 🔥🔥🔥

 • Glei Glei
  Glei GleiΠριν 9 ημέρες

  Noizy on fire

 • Bano Bushi
  Bano BushiΠριν 9 ημέρες

  Kujt po i bën diss ?

 • idajet velsula
  idajet velsulaΠριν 9 ημέρες

  0

 • idajet velsula

  idajet velsula

  Πριν 9 ημέρες

  00

 • Arbulen Agolli
  Arbulen AgolliΠριν 10 ημέρες

  repstaa kingg🇦🇱

 • Fatjon Aliu
  Fatjon AliuΠριν 10 ημέρες

  noyzi OTR

 • Fatjon Aliu
  Fatjon AliuΠριν 10 ημέρες

  😎😎💥💥🤛

 • bossi o zmra
  bossi o zmraΠριν 10 ημέρες

  myteeeee🤪🤪

 • ff terrorusi 1
  ff terrorusi 1Πριν 10 ημέρες

  Tkom shkërdhi rot

 • Idajet Qerimi
  Idajet QerimiΠριν 10 ημέρες

  🤑🤑🤑🤩💕💕💪💪💪🕶

 • Idajet Qerimi

  Idajet Qerimi

  Πριν 10 ημέρες

  🤑🤑🤑🤩💕💕💕💪💪💪💪🎤

 • Idajet Qerimi
  Idajet QerimiΠριν 10 ημέρες

  🤑🤑🤑🤑🤑🤑💕💕💪💪💪

 • Liman Deda
  Liman DedaΠριν 10 ημέρες

  Dibran o daj

 • ff terrorusi 1
  ff terrorusi 1Πριν 10 ημέρες

  O top kujdes me fjalët

 • alketa bregu
  alketa breguΠριν 10 ημέρες

  Noizy 🥰🥰🥰😍😍😍😍

 • Erta Ismaili
  Erta IsmailiΠριν 11 ημέρες

  Meriton mejkiqi tu endrru me e pas vec nji her n jet ksi atmosfere n studio.

 • Gta 5 Gaming Frensi
  Gta 5 Gaming FrensiΠριν 11 ημέρες

  Permenet Noizy Permenet piktur e madhe Permenet si shembull n’krejt trojet shqiptare Permenet n’dhimbje Permenet n’qefe dhe Halle O vec 1 emer pa Noizyn nuk ka lajme. Kta me Karin tem lyehen e me karin tem fryhen Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo Kom shkatrrru shum karriera me dy tre rrjeshta o balo jam idolli per idollet e tuj o djalo Jam cikllop ne hip-hop un per ju jam Zot Mos me Shti ne gjynah me ju cu ne tjeter bot M’vjen marre me ju me u marr jeni te vegjel o budall ju hala skeni karrier sdi ca karin me ju marr jeni pik ne oqean ju nuk keni as tavan ju nuk keni as themele sdi ca karin je tu than Noizy kshu Noizy ashtu jo Po noshta Noizy ktu Vetem Noizy Noizy Noizy Noizy ondrra o per ju Nuk po Du me permen emra se nuk merrna un me plehna jeni peshq shum tvegjel mos u shtyni me balena Dhash ndihm hapa shum dera shumica mdolen fak-era ju kam shti dhe mrena n’studio nese foli me hejtera kta menojn se un sdi gjo un i marr vesh njo ka njo ti nuk je pjes e grupit nese neve nuk na do opozites i kallzo je me fat je kalamo se ca meriton ti as familja mos me t’njoh sje i pari as i funit je kanuni i majmunit U bo bytha jote llapa llapa fshije pak qumshtin Tash Po me thonn se kam beff kta klysha i kam rrit njoni 97,99,e tjetri o 2000 (hahah)jam rrit ne terr e shi jo iphon e psi kur Po dal n’origjin Po me thojn ca merresh me fmi Sjom rreper jom belagji ju ma dini historin kur jam rreh une ne rrug ju n’pampersa keni dhi Une smerrem ma me ju jeni tvegjel ju per mu Merre babin dor per dore sille me ballafaqu Sdi sa pidha kan bo disa ju kam lon se jan miza dun vemendje jan tu dek ska pare ka ra kriza un jam milioner shoki pranaj sja u kam kthy dissat dita ime kur ja nis ka shifra vetem shifra mos me folni per rekorde jena ne 2020 mos harroni 08 09 010 mos harroni pak me ndryshe kur ja nisa pak me ndryshe Noizy Teper i vecant 12 vjet hala su ndryshke Mos me folni ne klikime ne youtube allahile Kur un kam pas klikime kta ne kry skan pas as kime vec 1 gjo Po mvjen mir se hala jam ma I vshtiri i ke pa krejt kta te rit Noizy hala ma i miri do pabuksa do skilete do si topa basketbolli do pa dham e do pa byth don me bo si johhny Gotti burrat folin me qetesi si nga bjeshkat e malsis s’muj me prish un traditen me ti sha robt e shpis Mblidhi krejt rreperat bashk sboj as 1 milion euro pasha zotin ne garazhd un kom 2 milion euro nuk kam ardh per me shif bole bolet e mia jan katrore masi shum Po hani mut hajt lepini akullore Jam I etun hala,hala tu ba buj Jam I etur hala,hala tu ba buj E du suksesin me shum se frymen nen uj Kta vetem presin mo tash zini kur do gjuj Mpysin per estraden per aty un jam I huj Nese bjen najher llafi dhe permenen krejt rreperat mos m’perzini mu me to ju lutem Shum o havera un erdha n’ket loj sepse pata talent Po pasha zotin un dhe kta sen nuk kena tnjejt E kom 1 cip te instalum ne kry apostafat per rrep,si arm e ftoht rimat drejt kur i qes Tik tik tek bresheri e tek e tek boj hite cdo dit sikur du me msu rep,kta kan qef me bo dissa Paskan qef me honger dajak vec dije kur te shof lajk shpinen ta boj tbut si barku Ti gangster ti je flliqsin Babà jot erdh m’tha falma fmin jam zini me vepra zini me tvjetra i run this game dhe kjo esht e verteta (Yehhh ) ska ma vend per fjal na I dim prapaskenat kta jan legenat na jena legjendat 12 vjet maj estrades ska pidh none qe mdel para deri dje i pata fansa tash Po folin kto zagara,ndaqsh per t’rrehme e ndaqsh per kang ndaqsh per pare nuk gara u bo ky pidhuci me mtregu mu ca asht fama Fama ime esht botore ju sju njohin as ne shitore jam ma i madh se ju be qytetin tuj qe Pse shes bole kjo sesht pun i nati krejt i kam me vepra film i bazu ne histori te verteta Dhe dicka per emisione ju falenderoj ne cdo episod Noizyt tu ja marr ne goj, kjo tregon shum sene Dhe pse sdoni me pranu (qe qe) 12 vjet i pari ska pidh nane mu me m’rrzu Krejt e din realitetin dhe realiteti vret ska rendesi ca folin kta per mu folin krejt,shoki mu mnjeh krejt bota dhe krejt mjapin respekt Po mos te isha un a thu rrepi Ku kish met Krejt ata qe vin te ti ju vyn publiciteti une skom koh per ju se kom takim te Mercedezi Sa plot u mush thesi limite ska buxheti Noizy kok shteti ose ndryshe mbreti, jom specie ne zhdukje hala jasht seriie prej albumit pak me ndryshe jo kurrku nuk meta ne hije nuk ka ma Realy Zini Dog o xila kta jan cicerima e un jam rrit me tigra double D: Durrsi Dibra jeten teme kam me shkrujt edhe ne libra peshore ne horoskop un jom Lider kta nuk kan forc shoki me mi prish digat t’dalin Ku t’dalin ju shqipe Nuk mun em nalni Po boll na cave trapin me llafe na rrujtet karin kjo osht epoka ime jetoni n’epoken time mos me kon une rreper ju sdo kishit mo qellime (yehhh)

 • Arben Ndoku
  Arben NdokuΠριν 11 ημέρες

  😎😎😎😎😎😎

 • Alesio Carciu
  Alesio CarciuΠριν 11 ημέρες

  ky album vetem hit e paska

 • Zija Xhelili
  Zija XheliliΠριν 11 ημέρες

  Firee❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️😈😈

 • Engla Jolldashi
  Engla JolldashiΠριν 11 ημέρες

  Kopil

 • Engla Jolldashi
  Engla JolldashiΠριν 11 ημέρες

  O nojz te qifsha ropt

 • Spartak Goga
  Spartak GogaΠριν 11 ημέρες

  Hahaha mret

 • DARK SIDE YT
  DARK SIDE YTΠριν 11 ημέρες

  o pill bole ke shan kar qim

 • Xhoel .M
  Xhoel .MΠριν 12 ημέρες

  💣💣

 • fabio Zarka
  fabio ZarkaΠριν 12 ημέρες

  Noizy - 1 her e mir Varrosi - flama Dulla - bujrum Dulla - fakte This is OTR👑👑👑

 • Flori Ibrahimi
  Flori IbrahimiΠριν 12 ημέρες

  Mreti muzikes Noizy 👍👍👍💪💪💪

 • Arlind Kuci
  Arlind KuciΠριν 12 ημέρες

  Kush tban ti diss i çihen dekmit😎

 • Sebastijan Bala
  Sebastijan BalaΠριν 12 ημέρες

  Aje bre normal bre ej 👏🏻👏🏻🔥🔥

 • Adelina Dulla
  Adelina DullaΠριν 13 ημέρες

  P

 • ENDRI DT. boss
  ENDRI DT. bossΠριν 13 ημέρες

  Fireeee is noizy👌👌🔥🔥🔥🔥

 • Arben Vata
  Arben VataΠριν 13 ημέρες

  Free fire far o noiz vazhdo kshu

 • Marjus Pupla
  Marjus PuplaΠριν 13 ημέρες

  Jam samueli o NOJZ O BOOSS🍔🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Επόμενο