Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

Muzika: Otr Records
Teksti: Noizy

Director: Fatlum Nerguti \u0026 Endi Hoxha
Video by: Cinematic \u0026 Nd Film Production
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/skan...
Spotify: open.spotify.com/album/5c9rLu...
Deezer: www.deezer.com/en/album/10445...


Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume,
Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve,
Mund te Isha atje si pjes e atynve,
Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre,

Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje,
Per krejt nacot mren ne qelie,
It's all love though sonte si dihet,
Jom n'qef dhe pse po m’perzihet,

Jena shum plot kallabllak,
Ambienti me dritat e ulme n'max,
Cunat me hoodies qe duken pak,
Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat,

I Sukses'shem adresa e sakt,
Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap?
A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt?
A Po don perqafim mbase nihesh rehat,

Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Rap2:
Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit,
Kena stil - so sick - I’m so sick,
Jom banal - dhe flas ca fjal skandal,
Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal,

Boom boom boom on and on and,
Fuck all night till the early morning,
Kta po mthojn qe ta ulim zonin,
Na e qesim varrosin te ballkoni like,

Ha ha vec per inati,
Kundra ligjit kundra djallit,
Djeget veni Kur na hym mrena,
I’m like fuck the police se ja thejm sirenat,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Σχόλια

 • Fjordi Canaliaj
  Fjordi CanaliajΠριν ημέρα

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘

 • Erald Krasniqi
  Erald KrasniqiΠριν 2 ημέρες

  Eshte ndonjeri qe mund te me thot si mund ta gjej kengen e noizyt jetoj me shok

 • Gabriel Ferzaj
  Gabriel FerzajΠριν 2 ημέρες

  Lllgt,hx

 • Gabriel Ferzaj
  Gabriel FerzajΠριν 2 ημέρες

  Lllgt,hx

 • Islam Cani
  Islam CaniΠριν 3 ημέρες

  Noizy ti je i kengetari im me i mire

 • I am_ loren
  I am_ lorenΠριν 3 ημέρες

  2021 akoma ngjohet😍

 • Michalina Pietrzyk
  Michalina PietrzykΠριν 4 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Eljando Belba
  Eljando BelbaΠριν 4 ημέρες

  Otr me te te medhenj se kurr

 • Μάριος Ο.
  Μάριος Ο.Πριν 4 ημέρες

  Love Albanian song from Greece🇬🇷🇦🇱❤

 • FF WANTED
  FF WANTEDΠριν 6 ημέρες

  1:39

 • Nelsi Bg
  Nelsi BgΠριν 6 ημέρες

  Un kam besu tek ty por hatersat te kan urrejtur like kush mendon te njejten gje si un😉👍👍

 • Gojart Thaci
  Gojart ThaciΠριν 7 ημέρες

  Resepekte otr 👌

 • Mantas f dad cryz
  Mantas f dad cryzΠριν 7 ημέρες

  Shqiptare like this comme🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiΠριν 7 ημέρες

  🇦🇱🤝🇽🇰🎶🔥🔥🔥

 • ig: jusuf.289
  ig: jusuf.289Πριν 8 ημέρες

  2021

 • MC Kresha
  MC KreshaΠριν 8 ημέρες

  Elaaaaa reee Noizyyyyyyy

 • ALB MAFIA 1312
  ALB MAFIA 1312Πριν 9 ημέρες

  NUMBER ONE BRO ❤️👑🇦🇱

 • Flavjo Ndoj
  Flavjo NdojΠριν 9 ημέρες

  2021?

 • enjoyTHEsilence
  enjoyTHEsilenceΠριν 9 ημέρες

  Translate?

 • Gamingplay01
  Gamingplay01Πριν 9 ημέρες

  NOIZY OTR MA I MIRI

 • Gamingplay01
  Gamingplay01Πριν 9 ημέρες

  🚀🚀🚀🚀🚀🚀😍😍😍🔥🔥❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • MATEO HOXHOLLI
  MATEO HOXHOLLIΠριν 11 ημέρες

  Kush e degjon 2021

 • Lindi London
  Lindi LondonΠριν 12 ημέρες

  Ky eshte hit

 • Leon Bojni
  Leon BojniΠριν 12 ημέρες

  2021💠

 • Giulio Geshteja
  Giulio GeshtejaΠριν 12 ημέρες

  Sono anch’io albanese e comunque noizy spacca wow!🇦🇱

 • Ali Ulcay
  Ali UlcayΠριν 13 ημέρες

  Nice music 🤫

 • Ardit Selimi
  Ardit SelimiΠριν 13 ημέρες

  OTRFORLIFE

 • Shaip Leci
  Shaip LeciΠριν 14 ημέρες

  NOYZI

 • Εμμανουελα Ντανι
  Εμμανουελα ΝτανιΠριν 14 ημέρες

  I LOVE YOU NOIZY FROM GREECE❤🇬🇷🇦🇱

 • ylli beshiri
  ylli beshiriΠριν 14 ημέρες

  na keni ca karin jo don kari jo finemi jo kari jo pidhi.. ky osht baba per muzike , ju fut karin tgjithve 💪💪💪

 • Jim Kallimopoulos
  Jim KallimopoulosΠριν 14 ημέρες

  🇬🇷Ελλάδα🤝Αλβανία🇦🇱

 • FF ITACI
  FF ITACIΠριν 15 ημέρες

  Kush e degjon akoma ne 2021 Super hit 👌👌👑👑❤️❤️

 • Denard Dine
  Denard DineΠριν 15 ημέρες

  Noizi bosi finem kari

 • leah Sultafa
  leah SultafaΠριν 15 ημέρες

  jam nente vjev dhe kjo kenge me pelqen shum

 • leah Sultafa
  leah SultafaΠριν 15 ημέρες

  kenga ime preferuar super keng

 • Cristina Manuzzi
  Cristina ManuzziΠριν 15 ημέρες

  NOIZYYYYYY 😈👅

 • Laura Hoxha
  Laura HoxhaΠριν 16 ημέρες

  "Gjithçka eshte e shkrume"

 • Cristina Manuzzi
  Cristina ManuzziΠριν 17 ημέρες

  Grande NOIZY

 • BLUEFACE BABY
  BLUEFACE BABYΠριν 18 ημέρες

  Kush o 2021 ktu

 • mika_ktu
  mika_ktuΠριν 19 ημέρες

  Kush e dgjon ket keng n 2021 Un ter diten I LOVE NOIZY 🤩🤩

 • Jko!o! Himmk
  Jko!o! HimmkΠριν 19 ημέρες

  Has is💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👓👓👓👓👓

 • Elvin Muca
  Elvin MucaΠριν 20 ημέρες

  Aao

 • PsychoKostantinos YT
  PsychoKostantinos YTΠριν 21 ημέρα

  the video its perfect if you agree +1

 • MissTO
  MissTOΠριν 21 ημέρα

  🇱🇹🇱🇹

 • Κλεβιν Ματρατζίου
  Κλεβιν ΜατρατζίουΠριν 22 ημέρες

  Mpro kar

 • albina terziu
  albina terziuΠριν 22 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Sara Kashari
  Sara KashariΠριν 22 ημέρες

  Je i mahnitshem

 • Kosovali Gaming
  Kosovali GamingΠριν 24 ημέρες

  2021

 • Mikli Baba
  Mikli BabaΠριν 24 ημέρες

  te qi ropt noyzi

 • le tuan
  le tuanΠριν 24 ημέρες

  Should do a little more charity to help those in need. thank you Read it all, it's very good for you, please share. The first thing to do is to be filial to your parents and to your ancestors. Join hands, economic development, economic development in poor countries, Prevention of epidemics of SARS-CoV-2, corna virus, covid-19. Live according to the law, live according to traditional customs, join hands to contribute to the fight against disease prevention and cure for everyone, Donate money and donate food for people in need, try to benefit everyone people, build and repair houses, build schools, build hospitals, build more bridges and roads, build more temples when needed. Help people in need. Do good deeds a little more, Should be vegetarian, Do not do harm to people. Work diligently, study and develop the economy. When you reach adulthood, you should have a legal family. You should have one or two children. No abortion. You must be faithful. Donate food, build and repair. repair houses, build roads, build bridges, build schools, build hospitals, build temples, build houses for the needy Love others, Love children, do not hit children, do not threaten others, Parents should teach children to study hard. Parents should teach their children how to work. Live must respect others, Live peacefully, live must be equal, live must yield to each other, You have to cut down on TV time, cut down on computer time, cut down on phone time, focus on work, focus on work, focus on exercise, stay healthy, develop develop the country and help poor countries. Live frugally, save natural resources, Plant a lot of trees, plant a lot of food crops, plant a lot of fruit trees, plant a lot of crops, develop all economic sectors. Waste needs to be handled properly. If you have a sad time, you should find a way to end suffering that the Buddha taught. Learn Buddhism, propagate Buddhism. Ancestor Worship, Ancestor Worship. Worship the Buddhas. Worshiping Bodhisattvas. Worship the gods. Worshiping the Saints. Propaganda of Buddhism. Buddhist propaganda

 • Rex_gamer
  Rex_gamerΠριν 26 ημέρες

  Respect from italy

 • Nike hott
  Nike hottΠριν 26 ημέρες

  40M 🚀🇦🇱

 • Qemal Sinani
  Qemal SinaniΠριν 27 ημέρες

  2021

 • PSÝĆHØ ĞÌŘŁ
  PSÝĆHØ ĞÌŘŁΠριν 27 ημέρες

  2021 someone here this song is on fireee💪

 • Valbona Cinga
  Valbona CingaΠριν 27 ημέρες

  Rai

 • Enxhi Dragoti
  Enxhi DragotiΠριν 28 ημέρες

  👏👏👏👏👏👏👏😮

 • giacomo abruzzini
  giacomo abruzziniΠριν 28 ημέρες

  0

 • Vissy Vissy
  Vissy VissyΠριν 29 ημέρες

  E ndimini shum nojzin

 • Loni
  LoniΠριν 29 ημέρες

  P

 • Τζενη Τζενακι
  Τζενη ΤζενακιΠριν 29 ημέρες

  Bravoooo noizi

 • edison nexha
  edison nexhaΠριν 29 ημέρες

  super

 • Valdet Baliu
  Valdet BaliuΠριν 29 ημέρες

  Kush e gjon ket kang ne 2021 ??❤

 • Suela Iljazi
  Suela IljaziΠριν μήνα

  I love you noizy

 • Anastasia Pistone
  Anastasia PistoneΠριν μήνα

  KY and I will be in the office tomorrow

 • Bode Ridvan
  Bode RidvanΠριν μήνα

  Super kenge

 • Mohamed Mahjoub
  Mohamed MahjoubΠριν μήνα

  Mut

 • Mohamed Mahjoub
  Mohamed MahjoubΠριν μήνα

  E una merda sai

 • Leah Loopy
  Leah LoopyΠριν μήνα

  Summer vibessss🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • luli luljeta
  luli luljetaΠριν μήνα

  me ritem

 • Olgert Harrunaj
  Olgert HarrunajΠριν μήνα

  Noizy👑👑👑👑👑

 • Albi bulcari

  Albi bulcari

  Πριν 21 ημέρα

  0

 • Albi bulcari

  Albi bulcari

  Πριν 21 ημέρα

  00

 • Albi bulcari

  Albi bulcari

  Πριν 21 ημέρα

  00000

 • Albi bulcari

  Albi bulcari

  Πριν 21 ημέρα

  00

 • Albi bulcari

  Albi bulcari

  Πριν 21 ημέρα

  00

 • Diamant Baruti
  Diamant BarutiΠριν μήνα

  Noyize

 • Τανια Ακριβιαδου
  Τανια ΑκριβιαδουΠριν μήνα

  Βλάκες μόνο Ελλάδα🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

 • J z
  J zΠριν μήνα

  Respect from Manchester , England 🔥🔥🔥

 • Know No Name

  Know No Name

  Πριν μήνα

  You habe to hear raf camora primo

 • Nori Murati
  Nori MuratiΠριν μήνα

  Te lumt.Kjo kenge me frymezon👌👏👏👏👍✌

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PROΠριν μήνα

  o noyzi me mer dhe mua ne mal

 • Glidona Kupe
  Glidona KupeΠριν μήνα

  sa emitr as agoi ggrngga

 • Rrushi polisi
  Rrushi polisiΠριν μήνα

  Dggfzxxxxcccckghnm

 • Klajdi Daci
  Klajdi DaciΠριν μήνα

  🤑🤑🕶🕶🤑🎎🎎🧨🧨🧨🧨🧨🧨🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇺🇲🇹🇿🇹🇿🇨🇩

 • Klajdi Daci
  Klajdi DaciΠριν μήνα

  Mafis

 • j l
  j lΠριν μήνα

  od kiedy igor kwiatkowski robi takie bangery XDDDD

 • 1FC HUNDEFUSS

  1FC HUNDEFUSS

  Πριν μήνα

  Co ty pierdolisz ?

 • Jürgeñ
  JürgeñΠριν μήνα

  Yyyuuuu

 • Klaudio Jakupi
  Klaudio JakupiΠριν μήνα

  Po KY ete

 • Elidon Jaku
  Elidon JakuΠριν μήνα

  The best Noizy

 • tiktok
  tiktokΠριν μήνα

  Re

 • Jason the boy
  Jason the boyΠριν μήνα

  2021 ala e degjoj

 • BOS BOS
  BOS BOSΠριν μήνα

  EDI QE EDHE MATOLALE ESHT KE KLIPI I KESAJ KENGES DHE NUK FLISNI ME JENI NDAR...POR MOS GUXO TA FSHISH KETE KENG SUPER SEPSE DHE MATOLALE ESHT KTU TI LERE ATE PO MOS GUXO TA HEQISH KETE GENGE SE KJO TE JEP FRYMEZIM PER NE NUK MUND TE RRIME PA KTE KENGE

 • SECRET GAMING
  SECRET GAMINGΠριν μήνα

  A KA KNEJ 2021?🇦🇱🦅🇽🇰🔥🔥

 • Ridjola Hidri
  Ridjola HidriΠριν μήνα

  Kush e dëgjon në 2021

 • ff_joni 444
  ff_joni 444Πριν μήνα

  UNIKKATIL TBA FOREVER 💪💪💪💪💪

 • UCK Shqiptari
  UCK ShqiptariΠριν μήνα

  🇦🇱🇽🇰💪🏼❤️

 • Anila Bermeta
  Anila BermetaΠριν μήνα

  Me i miri

 • Jarosław Juzyszyn
  Jarosław JuzyszynΠριν μήνα

  Mooi

 • G
  GΠριν μήνα

  LIKE KUSH E DGJON NE 2021

 • SIEG
  SIEGΠριν μήνα

  fake views 35M views 180K like

 • football
  footballΠριν μήνα

  2021

 • Fadi Marican
  Fadi MaricanΠριν μήνα

  Kalablack 🤤🤤💪

 • Bilbil Xhixha
  Bilbil XhixhaΠριν μήνα

  Like kush eshte dibran

 • Gledi
  GlediΠριν μήνα

  👀🔥

 • Massimo Mesa
  Massimo MesaΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Massimo Mesa
  Massimo MesaΠριν μήνα

  Ky esht veteran i muzikes shqiptare

Επόμενο