Noizy x Dj A-Boom - Sekret i bukur (Official Lyric Video)

Available on: lnk.to/SekretIBukur
Deezer: www.deezer.com/en/album/94932962
Spotify: open.spotify.com/album/2237Ue...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/sek...

Σχόλια

 • Esmeralda Blloku
  Esmeralda BllokuΠριν 15 ημέρες

  May 2021

 • Josana Kapllani
  Josana KapllaniΠριν μήνα

  2021 kush e ngjon akoma?👑😍

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν 2 μήνες

  👏👏👏👏

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν 2 μήνες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν 2 μήνες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν 2 μήνες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Asja OTR
  Asja OTRΠριν 3 μήνες

  Kush e ngjo n2021

 • Gohça Ote
  Gohça OteΠριν 3 μήνες

  Gjithmon me kete keng noyzi ☺️

 • Anja's Life
  Anja's LifeΠριν 3 μήνες

  Here on 2021😅😊

 • Xhevi Cupi
  Xhevi CupiΠριν 3 μήνες

  100valza

 • Aggelikh Tselami
  Aggelikh TselamiΠριν 3 μήνες

  Nje sekret i bukur 🥺

 • bruno gogaj
  bruno gogajΠριν 4 μήνες

  SHUM MIRE BRAVO

 • Gesi Knej
  Gesi KnejΠριν 4 μήνες

  ❤️😍👋🏻 you are boss

 • Black Wolf
  Black WolfΠριν 4 μήνες

  2021???

 • No Rules
  No RulesΠριν 4 μήνες

  ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻

 • Αννα Λυκούδη
  Αννα ΛυκούδηΠριν 4 μήνες

  🌟+🌟=👑

 • Melb
  MelbΠριν 4 μήνες

  Je comprend rien à la langue mais j’adore le style From 🇫🇷

 • Loni Zup
  Loni ZupΠριν 4 μήνες

  I

 • alex caushaj
  alex caushajΠριν 5 μήνες

  Kush eshte duke e degju ne 2021 like ❤

 • Aurora Hoxha
  Aurora HoxhaΠριν 5 μήνες

 • Egla h
  Egla hΠριν 5 μήνες

  Kaniher s'di as vete se nga t'ia nisi love Buzeqeshja jote got me falling to that crazy love Prej shikimit t'pare e deri n'shikimin e fundit Prej takimit t'pare e deri n'takimin e fundit Nuk shihna per cdo dite, po kjo nuk ka rendesi Se kena ndjenjat e forta, qe ne e qujm dashni I'm a busy man, ajo kete mire e din Mallin qe e kena, vec na shtohet dite per dite Edhe perlahna, se jena te dy kokeforte (ah) Po eshte e kot se, pa njeri tjetrin s'rrim dot Jena t'lind per njeni tjetrin, dhe vdesim per njoni tjetrin She's my ride or die chick, s'ma nin mu ca thot mileti M'vjen per t'qesh kur idhnohet, m'thote mos ti afrohem Shtrihet ne krevat, dhe kerkon qe ti largohem (haha) Eshte stil i vjeter, por nje nga stilet me t'mira Keshtu qe shtrihem mrapa saj, dhe filloj e marr me t'mira Like: "Hey, what you crying about?" You should see her face change when I'm pulling it out I'm like: "Huh, what you gonna do now?" Kur jam krejt siper teje, dhe kerkush sun em ndal Nje sekret i bukur, je ti dhe nje kukull Qe me ben te lumtur, kur te shoh po, ah, kur te shoh po hupem Nje sekret i bukur, je ti dhe nje kukull Qe me ben te lumtur, kur te shoh po, ah, kur te shoh po hupem [Bridge] Ti nuk me kuptove Ishte thjesht nje ceshtje seksi (wooh) Alright, A-Boom overtime please (ey) [Verse 2] Ti nuk me kuptove, ishte thjesht nje ceshtje seksi Ti m'pelqeve, une t'pelqeva dhe aty u hap oreksi Por, ndjenjat ngadale behen kodra behen male Dhe nje dite te bukur zgjohesh, vetem malli te ka marr Nese malli te ka marr, let this big boy come through Kur e perqafoj, ju e dini durt ku ia kom vu She loves it, she loves it, m'don ti, e don ti Ta jap ty gjithmone ty, se vetem ti e bon sick Bad gyal, biles dhe femen me nivele Biznese,makina, dhe shpia ne bregdete E don ti nji bad boy, qe din me t'bo per vete Qe nonstop do ta dhuroj, nje buzeqeshje Sjam shume romantik, se ashtu na boni jeta Jam unik, pak nevrik, por keto dihen tash jane t'vjetra Qendrimin sikur diva, sa dallon mes shoqesh E sheh qe po e shoh, ajo e din ca po mendoj tash Nje sekret i bukur, je ti dhe nje kukull Qe me ben te lumtur, kur te shoh po, ah, kur te shoh po hupem Nje sekret i bukur, je ti dhe nje kukull Qe me ben te lumtur, kur te shoh po, ah, kur te shoh po hupem ❤️

 • Daren Minarolli
  Daren MinarolliΠριν 6 μήνες

  Like n 2030 ishalla m mir se 2020

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 6 μήνες

  ❤❤❤❤❤

 • veton hasani
  veton hasaniΠριν 6 μήνες

  LIKE KUSH O TU E NGU KET KONG HALA

 • Kristiana Kristi
  Kristiana KristiΠριν 6 μήνες

  waww i love it ♥️ much love!!

 • Kristina papa
  Kristina papaΠριν 6 μήνες

  😍

 • Vini Official
  Vini OfficialΠριν 6 μήνες

  Noizyyy

 • Αννα Λυκούδη
  Αννα ΛυκούδηΠριν 7 μήνες

  🏆🎧📀👑💎

 • king & king
  king & kingΠριν 7 μήνες

  2020 hala hiti ma i fort my fav song

 • Baba Boss
  Baba BossΠριν 7 μήνες

  Nje sekret I bukur Je ti edhe nje kukull ......

 • Baba Boss
  Baba BossΠριν 7 μήνες

  Noizy I LOVE FOR YOU ! 👏💗😘👋✨

 • Blerona Hasani
  Blerona HasaniΠριν 7 μήνες

  2020:)

 • Bad girls for l1fe
  Bad girls for l1feΠριν 7 μήνες

  2020 a degjohet akoma apo☹️

 • Aurora Hoxha
  Aurora HoxhaΠριν 7 μήνες

 • Egzon Magashi
  Egzon MagashiΠριν 8 μήνες

  noizy deri vdekje

 • jusra varakumxxmzm
  jusra varakumxxmzmΠριν 8 μήνες

  Mzzmzmsmdmsssldldldlsmsssldmdmdsslsldkdkxmsmsslsslssdjdjdjdjdjrekdkskskekekekeke🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏟🏠

 • jusra varakumxxmzm

  jusra varakumxxmzm

  Πριν 8 μήνες

  Skslslslslslekkddkddnddjdjdjdjdjdjdmeemdmdnrjrjeejejeneneneneneneennndnennrnrrndndn🗻🌋🌍🌍🌍🌍🏞🌍🌍🏞🏞🌍🏞🌍🌍🏞🌍🏞🌍🌍🏞🌍🏞🌍🏞🌍🏞🌍🏞🌍🌍🏞🌍🌍🌍🌍🌋🌍🌋🌍🌋🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌋🌍🌋🌍🌍🌍🏞

 • Vaton Ferati
  Vaton FeratiΠριν 9 μήνες

  Tu e ngju e te rrollit ni spliff

 • Ester Kolldani
  Ester KolldaniΠριν 9 μήνες

  OTR IS KING!!

 • elizaa
  elizaaΠριν 9 μήνες

  😍😍😍😍

 • mirela vasili
  mirela vasiliΠριν 10 μήνες

  💕

 • FreeJail EG
  FreeJail EGΠριν 11 μήνες

  wsh senia

 • Lori Lindraku
  Lori LindrakuΠριν 11 μήνες

  Uauauau superr🙃😊

 • Emin Shetaj
  Emin ShetajΠριν 11 μήνες

  The beautiful song

 • Juli Kurti
  Juli KurtiΠριν 11 μήνες

  Noizy ti je sekreti i bukur 😉

 • lirjana prolla
  lirjana prollaΠριν 11 μήνες

  ❤❤

 • Jeny Jeny
  Jeny JenyΠριν χρόνο

  Shume kenge e bkr suksese❤

 • Kclea Hysa
  Kclea HysaΠριν χρόνο

 • Rigels Biba
  Rigels BibaΠριν χρόνο

  ❣️❣️

 • jola jol
  jola jolΠριν χρόνο

  Klevi ❤xh

 • Romeo rony
  Romeo ronyΠριν χρόνο

  Noyzi dhe don phenom mretat e rapit në shqipni

 • Z4SKY
  Z4SKYΠριν χρόνο

  Like kush ende 2020 Super hit👉🏻👍🏻👈🏻 🤤🥀🖤 👍🏻

 • Silent Reviews
  Silent ReviewsΠριν χρόνο

  Noizy Goat

 • Noname bro
  Noname broΠριν χρόνο

  Hala 2020!!❤ Like kan e ka marr malli per bebën e vet👫❤

 • carparking_ multiplayer
  carparking_ multiplayerΠριν χρόνο

  nooizy❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Xheni Ziu
  Xheni ZiuΠριν χρόνο

  Cdfcccvvv🎂🎂🎂🎂🍪🍪🍪🤣🤣🤣🤣😂

 • Val Val
  Val ValΠριν χρόνο

  😍

 • Kleda
  KledaΠριν χρόνο

  Like for 2020

 • vini doci
  vini dociΠριν χρόνο

  Je je ❤

 • KUMRIJE SHALA
  KUMRIJE SHALAΠριν χρόνο

  ich liebe dich sehr

 • Kclea Hysa
  Kclea HysaΠριν χρόνο

 • Kclea Hysa
  Kclea HysaΠριν χρόνο

  Love you

 • Kclea Hysa
  Kclea HysaΠριν χρόνο

  💝

 • thisis otr
  thisis otrΠριν χρόνο

  2020???❤❤

 • Kristi Alushi
  Kristi AlushiΠριν χρόνο

  2020

 • Mf Slayer
  Mf SlayerΠριν χρόνο

  hala ngohet ayyaya

 • Edmond Gurguri
  Edmond GurguriΠριν χρόνο

  2020 still kicking this everyday when i‘m having a bad day

 • vini doci
  vini dociΠριν χρόνο

  🇦🇱🇮🇹

 • Anton Davidhi
  Anton DavidhiΠριν χρόνο

  09.12.2019

 • Top music new
  Top music newΠριν χρόνο

  Kengee me tqetsuu ♥️

 • Nikita Hoxha
  Nikita HoxhaΠριν χρόνο

  💝

 • Marjus Lizaj
  Marjus LizajΠριν χρόνο

  Ne fier noizy hajde dhe një Here te Block 13 ne fier

 • Marjus Lizaj
  Marjus LizajΠριν χρόνο

  Sa bukur noizy hajde dhe një Here te Block 13

 • Noname bro
  Noname broΠριν χρόνο

  Tetor 2019 ? ❤

 • Edi Koli
  Edi KoliΠριν χρόνο

  nNoizy the best of all ur the fucking OG

 • Samanta Mali
  Samanta MaliΠριν χρόνο

  Noizy kshu🙄 Bravo noizy vazhdo keshtu e dhe e gjith rinia do perfundoj Duke pir hashash drog etj.ose Duke perdhunuar ose Duke hyr ne gjak

 • Nderim Dema
  Nderim DemaΠριν χρόνο

  Not sure why so many dislikes ! I think this song is amazing. Different. Noizzyyyyyy the GGGGGG

 • shqipetare shqipe
  shqipetare shqipeΠριν χρόνο

  Noizy te duam nga kosova je king 👍

 • Kristina Kristi
  Kristina KristiΠριν χρόνο

  💕💕💫

 • Lori Lindraku
  Lori LindrakuΠριν χρόνο

  Super kg bravoo

 • Lori Lindraku
  Lori LindrakuΠριν χρόνο

  Super kg bravoo

 • Alex Alex
  Alex AlexΠριν χρόνο

  2019?🤤

 • Almir Gllava
  Almir GllavaΠριν χρόνο

  Like kesaj kenge ta keshe ender te beesh gjysma e noizyt

 • Almir Gllava

  Almir Gllava

  Πριν χρόνο

  njesh

 • Nikita Hoxha
  Nikita HoxhaΠριν χρόνο

  😘💝🔥👌

 • Elisabetta Oggioni
  Elisabetta OggioniΠριν χρόνο

  La mia canzone del momento ❤️❤️❤️Noizyyyyyyyyyyy!!!

 • Paola Mancellari
  Paola MancellariΠριν χρόνο

  Super kenge,super Noizy

 • NOVA PRO
  NOVA PROΠριν χρόνο

  Ai çë shtyp butonin like ishalla bilioner e baft zoti

 • Gamer and All
  Gamer and AllΠριν χρόνο

  This song is very beautiful even I can't understand this language.Greetings from Albania

 • Nderim Dema

  Nderim Dema

  Πριν χρόνο

  Gamer and All “ even you cant understand the language “?! “ Greetings from Albania “! Doesn’t match up! Greeting from Albania edhe nuk flet SHQiP ?! 😂

 • File Rraja
  File RrajaΠριν χρόνο

  Like pa e degjuar kengen 🔥

 • Ensi Repaj
  Ensi RepajΠριν χρόνο

  Love

 • Gezim O
  Gezim OΠριν χρόνο

  The best noizy

 • Gamming Shkupi
  Gamming ShkupiΠριν χρόνο

  °^°thisislegend°^°

 • olaa ola
  olaa olaΠριν χρόνο

  Fero ka kopju noizin ride or die😂😂😂

 • Musli krasniqi
  Musli krasniqiΠριν χρόνο

  Tduu shumm jeta jem kingg❤️💋💋❤️😍😍💪🏻

 • Ramë Maliqi
  Ramë MaliqiΠριν χρόνο

  pidh nane je bir 😎

 • Elton Niko
  Elton NikoΠριν χρόνο

  😘😘😘😘😘😘👄👄💖💖💜💜💟💟

 • London ALB
  London ALBΠριν χρόνο

  Jau qifsha robt krejt atyne se thon like bahesh milioner u qifsha robt pabuksa leshi komento muziken karuca Prit se tepe beheni milionera tu marr like 😆😡

 • P.skenderaj
  P.skenderajΠριν χρόνο

  MAD 💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟OTR 4 life

 • sidewinder clan
  sidewinder clanΠριν χρόνο

  shume bukur kenga

 • Ali Raza
  Ali RazaΠριν χρόνο

  Noizy je super reper like kush menon kshu

 • File Rraja
  File RrajaΠριν χρόνο

  Je nje kengetar shume i mire OTR deri ne vdekje 👑👑🎶🎧

Επόμενο