Noizy - Nuk je bad (4K Video)

Une jam si vdekja, nuk vi 2 her.

Chorus:
Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
Ti nuk je hustla ti je tip pussy,

Rap:
Gucci Gucci Edhe ca
LV LV Edhe ca
Philip-plain Fendi Prada kari npidh thash Kujt I ha,

Ti nuk je certi you man na na moving dirty,
Konkurenc ju me mu? esht early,
Jam Rich and 30
Ti nuk je gang ti je tip flirty,

Ey Cuna - vi si trauma
shum I ftot sikur jam ne laguna,
Una - funksionoj me formula,
Eci me truna nuk eci me tula,

Zhula - jeni si fllucka,
Dilni kamos Por prap jeni zhduksa,
Fuksa - fshiheni mas lluksa,
jeta perditshme si zero me xhufka,
-Ku I con mushka,


Chorus:
Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
Ti nuk je hustla ti je tip pussy,


E Kom 1 uzi ye vi nga durrsi,
gyal got bang inside the jacuzzi,
Mfal nese shaj Mka pas thon dhe msusi
Jam pak banal zemer miskuzi,

O erdh dita me zi e prita,
Ata qe sbesun tash Krejt I korita,
Asta la vista shihna ke pista,
Mbi 10 Shtete Jam ne top lista,

It’s zini Krejt e din
Nuk shum se flet Lamborghini
Ca dini ca keni lejini llafet Hajde dilni,

Edhe fuck fuck fuck
Krejt ata ta ta
Qe mendojn dojn dojn se na rrezojn,
Qe Ku ja ja Jam
ktu na na nalt
me Krejt ata ta ta qe na dojn,


Chorus:
Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
Ti nuk je hustla ti je tip pussy,

Σχόλια

 • pellumb ruda
  pellumb rudaΠριν 15 ημέρες

  mreti

 • Ardjol Metushi
  Ardjol MetushiΠριν 23 ημέρες

  ❤❤❤❤👏👏👏

 • Fiks Fare
  Fiks FareΠριν 25 ημέρες

  Se vij nga Durrsi hahahahaa ta honksha zemren . DYRRAH ZEMER

 • fshatisos15 fshatisos15
  fshatisos15 fshatisos15Πριν μήνα

  O zot si bejne falenderoni zotin qe ju ka ber kengetare hajde hajde

 • Albania Gang
  Albania GangΠριν μήνα

  Like nese e bere like kengen akoma pa e degjuar 🔥

 • Gent Account
  Gent AccountΠριν μήνα

  Bring another song with dis type of beat believe me ur no one fan

 • Valon bilali
  Valon bilaliΠριν 2 μήνες

  Noizi ot king

 • F21
  F21Πριν 2 μήνες

  Kush erdhi ktu mas pajtimit me big kik

 • Kleon Bardhi
  Kleon BardhiΠριν 2 μήνες

  O nojz o bos

 • Sad._.boy🖤🌪️
  Sad._.boy🖤🌪️Πριν 2 μήνες

  Ti nuk je gang edhe pse ke lluksin 😉😏

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν 2 μήνες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leo Leandri
  Leo LeandriΠριν 2 μήνες

  Fuck fero

 • Po Lo
  Po LoΠριν 3 μήνες

  Hej

 • Po Lo
  Po LoΠριν 3 μήνες

  Noizyukrap

 • Po Lo
  Po LoΠριν 3 μήνες

  Rap shit

 • Po Lo
  Po LoΠριν 3 μήνες

  Pppp

 • Luan Pojana
  Luan PojanaΠριν 3 μήνες

  Nojzy BOWS😎😎😎😎😎

 • Loni Loni
  Loni LoniΠριν 3 μήνες

  O

 • Loni Loni
  Loni LoniΠριν 3 μήνες

  Pk

 • Emad Irak
  Emad IrakΠριν 3 μήνες

  ❤️🇮🇶🇦🇱❤️

 • Elvis Farka
  Elvis FarkaΠριν 3 μήνες

  Visi here all bow down

 • Melsi Lumani
  Melsi LumaniΠριν 3 μήνες

  Diss stresit kjo??

 • F21

  F21

  Πριν 2 μήνες

  Fero

 • F21

  F21

  Πριν 2 μήνες

  Feri

 • Aviation Fans Albania
  Aviation Fans AlbaniaΠριν 4 μήνες

  Das ist sehr strong song

 • Emanuel Ndou
  Emanuel NdouΠριν 4 μήνες

  Diss feros

 • AKU LAR ridon tv
  AKU LAR ridon tvΠριν 4 μήνες

  OTR 🖕🖕🖕🖕🖕

 • Rigers
  RigersΠριν 4 μήνες

  Noizy OTR King Rap of Balkans 🇦🇱🇦🇱

 • And Murati

  And Murati

  Πριν 2 μήνες

  @Αχιλλέας Θεοφανιδης hhahahaha lmooo you're a joke. if you don't listen to him how do you know if he makes rap ir not

 • Αχιλλέας Θεοφανιδης

  Αχιλλέας Θεοφανιδης

  Πριν 2 μήνες

  @And Murati I am not.I listened to it once just to see how bad it is

 • And Murati

  And Murati

  Πριν 2 μήνες

  @Αχιλλέας Θεοφανιδης lmaooo why tf are you listening this than?

 • rrasa. jr

  rrasa. jr

  Πριν 2 μήνες

  @Αχιλλέας Θεοφανιδης ha mut kari ha

 • Αχιλλέας Θεοφανιδης

  Αχιλλέας Θεοφανιδης

  Πριν 2 μήνες

  @Kevin D I dont speak albanian

 • Κωνσταντίνα Τροξι
  Κωνσταντίνα ΤροξιΠριν 4 μήνες

  🙂🙂

 • FF Samuel
  FF SamuelΠριν 5 μήνες

  Like noizy. Fuck fero

 • Luljeta Buci
  Luljeta BuciΠριν 5 μήνες

  2021 like kush e dgjo kingin

 • Martin Alilaj

  Martin Alilaj

  Πριν μήνα

  Me 30 prill2021

 • LEDI

  LEDI

  Πριν 2 μήνες

  nrm⚡️👑

 • Elvan Sheremeti

  Elvan Sheremeti

  Πριν 2 μήνες

  Nakeni tesh kushe engon kush engon

 • A V
  A VΠριν 5 μήνες

  Love from INDIA 🇮🇳❤️💯 to NOIZY.

 • LEDI

  LEDI

  Πριν 2 μήνες

  rsp🇦🇱⚡️

 • 7

  7

  Πριν 5 μήνες

  Respect 🎶

 • pej 03
  pej 03Πριν 5 μήνες

  even 50 years old noizy will be still better than alle new rappers. 💯

 • REVIL
  REVILΠριν 5 μήνες

  E ka per vete 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kloda Memushaj
  Kloda MemushajΠριν 5 μήνες

  SKA SI KY KENGETAR NE BOT ESHTE ME I MIRI NOIZY

 • sheep herder
  sheep herderΠριν 6 μήνες

  *_Fort_* 👊🇦🇱👐

 • imran Hani
  imran HaniΠριν 6 μήνες

  Noizi pse nuk vesh dhe ti nje fustan te behesh balerin 😂😂😂

 • Limi Doda
  Limi DodaΠριν 6 μήνες

  Po mos ofendo te tjeret per rrypa gucci, se dhe me ate varse sje gangster

 • Aleks Hysa
  Aleks HysaΠριν 6 μήνες

  Noizy king

 • Egzon Ramadani
  Egzon RamadaniΠριν 6 μήνες

  $

 • Elton Dema
  Elton DemaΠριν 6 μήνες

  Kush ben like qe noyzi eshte me i miri ju rujt zoti familjen e krejt

 • Eugen Hasaj
  Eugen HasajΠριν 7 μήνες

  Une jam si vdekja nuk vij dy here

 • Gr1VU02 Kosovo
  Gr1VU02 KosovoΠριν 7 μήνες

  King ZINII

 • RAFA OTR
  RAFA OTRΠριν 7 μήνες

  I loveee this man❤

 • Toni Andrea
  Toni AndreaΠριν 7 μήνες

  bro you motivated me

 • VINI TV
  VINI TVΠριν 7 μήνες

  Like kush e ngjo Hala

 • Faik Kercuku
  Faik KercukuΠριν 7 μήνες

  Noizy on top⚖

 • Ardenis cereni
  Ardenis cereniΠριν 7 μήνες

  T rujt zoti

 • mia kguv
  mia kguvΠριν 7 μήνες

  .njkjjkjjjjjjjjkjjjkkjkkkkkkjjjjjjjjnjjkmmnnkjjjjjjjjjjjjjjjjjnjnnnnnnnnnjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjpoj

 • arian celiku
  arian celikuΠριν 7 μήνες

  Nojz 🦄🦄🦄🦄🦁🦁🦁🦁🦁🐶🐶🐩🦌🐮🐮🦌🐴💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Ari Bajrami
  Ari BajramiΠριν 8 μήνες

  Kush e degjon 2020 lije conentit tim

 • Ari Bajrami
  Ari BajramiΠριν 8 μήνες

  Otr

 • Alisia Reveli
  Alisia ReveliΠριν 8 μήνες

  Udtdj

 • Alisia Reveli
  Alisia ReveliΠριν 8 μήνες

  RAD

 • Alisia Reveli
  Alisia ReveliΠριν 8 μήνες

  Rad

 • Billiard Bob
  Billiard BobΠριν 8 μήνες

  Noizy ah shapeshift 🤙

 • Eni Cekrezi
  Eni CekreziΠριν 8 μήνες

  SA e mir është vdekja

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 8 μήνες

  Albumi epoka n'list hitparade per zvicren,Bando Diares rmx ne top 40 UK charts, Adrenalin mbi 10 shtete ne trending, Nuk kan besu gjithashtu, Expensive touch ne playlista ma t forta ne UK, New benz ne Greece top awards, Colpo Grosso vendi 1 ne Greece charts, Toto Gold ne spotify gjermani zvicer dhe austri plus vendin e 2 ne spotify chart ne austri, ne top 5 repera ma t'forta ne europe me ni magazin shum te njohur ne itali plus shum e shum tjer.... Mbi 10 shtete ne top lista #facts

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 8 μήνες

  Mbi 10 shtete jam ne top lista💯💯💯

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 8 μήνες

  Masterpiece

 • Vini Stankaj
  Vini StankajΠριν 8 μήνες

  Diss per g-wizze

 • Bledar Miha
  Bledar MihaΠριν 8 μήνες

  Otr me zemer ❤️💪

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅΠριν 8 μήνες

  👑👑👑👑👑👑🤑🤑🤑🤑🤑

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅΠριν 8 μήνες

  Like kush o otr

 • kelamiki Bajrami
  kelamiki BajramiΠριν 8 μήνες

  Shum bukur kjo kenga zoti te bekof 💋

 • Aurel Hazizi
  Aurel HaziziΠριν 8 μήνες

  Otr me zemer

 • ana ana
  ana anaΠριν 8 μήνες

  I love

 • ana ana
  ana anaΠριν 8 μήνες

  Bravo noizy te cajn karin ata rreperat e tjere bravo mret noizy

 • ana ana
  ana anaΠριν 8 μήνες

  Otr like

 • 19 98
  19 98Πριν 8 μήνες

  👑TI NUK JE GANGSTA😎 EDHE NESE KE LLUXIN👊🏻👊🏻🇦🇱👊🏻🇦🇱🇦🇱👊🏻

 • Mario Asllani
  Mario AsllaniΠριν 8 μήνες

  7x U0

 • Ilir Sulejmani
  Ilir SulejmaniΠριν 8 μήνες

  👑👑👑🔥🔥🔥💪💪💪

 • Visar Visi Krasniqi
  Visar Visi KrasniqiΠριν 9 μήνες

  Un jam knon fans I TBA , amon tash per tash noisy e ka ndru muziken . NOIZY BEST OF ALBANIA 🇦🇱 KING 👑🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Frantrax
  FrantraxΠριν 9 μήνες

  grglo.info/project/0nqshIuwY9GFbX0/b-nteo Saludos desde Morelos, México 🔥🔥😎

 • Eni Giosai
  Eni GiosaiΠριν 9 μήνες

  👊👊👊🤯🤯🤯

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi bjermi 1nga 1 ti qi ton otiarat😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi bjermi 1 nga 1 ti qi otiarat

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi i qin robt noyzyt

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  Πριν 6 μήνες

  @Whoopty o kar jam ma i madh se ty hajde jam 23 vjec po te pres h ku do takohemi qe ta qi ate motren tate

 • Whoopty

  Whoopty

  Πριν 6 μήνες

  @Rei shqip Tv pfff mos shaj o cun se i vogel dukesh

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  Πριν 6 μήνες

  @Whoopty ik e kar qihu

 • Whoopty

  Whoopty

  Πριν 6 μήνες

  Shko merru me naj gja tjt se fmi dukesh

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi super

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi super

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi super

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip TvΠριν 9 μήνες

  Stresi

 • Bar Lokal
  Bar LokalΠριν 9 μήνες

  As njo nuk o gengsta aij qe ka lluks ose eka stomakin e ngopun ushqim. Gangsta o aij qe o ne rrug sdin qka e pret ata. Edhe qe bjen ne burg nuk ka cigare me pij dmth e perplas jeta posht nelt. Rrespekt per krejt burgagjit nga burgu kalsruh germany

 • IS Ferraj
  IS FerrajΠριν 9 μήνες

  Hahahaa FERO

 • ovllakevllativlla
  ovllakevllativllaΠριν 9 μήνες

  grglo.info/project/yX_GkXfXcdiqsX0/b-nteo

 • Feride Durak
  Feride DurakΠριν 9 μήνες

  👍👍👍👍

 • FlavioTahiraj
  FlavioTahirajΠριν 10 μήνες

  vari m karin m zemra

 • Tonin Topalli
  Tonin TopalliΠριν 10 μήνες

  Gegus hdueu

 • kot loja
  kot lojaΠριν 10 μήνες

  A

 • Thomas Thomas
  Thomas ThomasΠριν 10 μήνες

  Ti je planet tjeter zini..pjesa tjeter shkojn e vin..

 • Romeo bosi mateo
  Romeo bosi mateoΠριν 10 μήνες

  😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😃😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😃😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😁😁😁😁😀😀😀

 • Romeo Luto
  Romeo LutoΠριν 10 μήνες

  💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🤛🤜🙈 bish

 • Romeo Luto

  Romeo Luto

  Πριν 10 μήνες

  Më të shëndosha monetti shkua un

 • Flori Isaj
  Flori IsajΠριν 10 μήνες

  Te lumte noizy na kane care kane carekarin kta te tjeret

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 10 μήνες

  What a rap song!The best rap song in 2020🔥

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma GjoshajΠριν 10 μήνες

  🌋🌋🌋🌋🌋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🎯🎯🎯🎯🎯🎯🏆🏆🏆🏆🏆🏆🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯😮😮😮

 • Manuela Stafa
  Manuela StafaΠριν 10 μήνες

  Noon

 • HF HF Hdhf
  HF HF HdhfΠριν 10 μήνες

  Like kush mendon se NOIZY esht rreperi me i mir shqiptar

 • Skrapar Corovode
  Skrapar CorovodeΠριν 10 μήνες

  Kingu i rrepit👌💥💥💥💥😎👑

 • Skrapar Corovode
  Skrapar CorovodeΠριν 10 μήνες

  👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👌👌👌👌👌👌👌👑👑👌👑👌💥😮

Επόμενο