Noizy - Fat sikur 7

Instagram: noizy

Chorus:
Me sjell fat Sikur 7,
E bukur si dhurat,
Kur e shoh m’co n’qiellin e 7,
Ajo qe don ti esht afat gjat,
Por me afat gjat une skam as vakt,
Nese jam me ty atehere Jam me fat,
Sonte jam me fat,
Dhe nese je me mu atehere je me fat,
Sonte je me fat,

Rap verse l:
2 - 0 - 1 - 9,
prap knena shum I rond,
Prap ghetto prap kong,
Marr ca du se xhepi shum I gjon,

Zemer mbylli se kam 1 suprise,
Hajde shkojm në Paris,
Zemer mbylli syt dhe kerko nje deshir,
Ta plotsoj nje deshir,

Mos mfol Per njerez,
- fol per vende,
- shife harten,
Dhe gishtin veje,

Fshi lotet zemer,
ta jap boten,
Kerce per mu zemer,
Ta japi noten,

Aaa aaaaa look at dat ting
10 out of 10 ye look at dat ting,
Aaa aaaaa look at dat ting
10 out of 10 wanna make her my ting ye,


Chorus:
Me sjell fat Sikur 7,
E bukur si dhurat,
Kur e shoh m’co nqiellin e 7,
Ajo qe don ti esht afat gjat,
Por me afat gjat une skam as vakt,
Nese jam me ty atehere Jam me fat,
Sonte jam me fat,
Dhe Nese je mu atehere je me fat,
Sonte je me fat,

Rap verse ll:
Po duket classy sikur punon diku nalt,
Pun shteti ec me bodyguard,
U takum rastesisht me nje restaurant,
Sapo e pash thash fuck you hot,

M’pa posht nalt cun pa edukat,
M’tha a din gjo tjeter pervec se me fol kot?
Pika pare faleminderit qe u nale,
Kjo do të thot qe dicka do të ndodhi ah,

- M’pyti a ke shkoll?
Jo qaq shum por për ty eshte,
Ta pelqej belin e holl,
Me rroba zyre po dukesh hot ayaa,

Takat e nalta naked color,
Qe Ku eshte numri merre hola,
Une e di qe ke qef bad boys,
Makinat e shpejta them bad boys toys ayaa,


Chorus:
Me sjell fat Sikur 7,
E bukur si dhurat,
Kur e shoh m’co nqiellin e 7,
Ajo qe don ti esht afat gjat,
Por me afat gjat une skam as vakt,
Nese jam me ty atehere Jam me fat,
Sonte jam me fat,
Dhe Nese je mu atehere je me fat,
Sonte je me fat,

Σχόλια

 • M416 Gaming
  M416 GamingΠριν 2 μήνες

  B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G -L-o-V-e-S-e-X-----۞------------ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候

 • Rangga Adriansyah
  Rangga AdriansyahΠριν 2 μήνες

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/

 • Rexhino Cela
  Rexhino CelaΠριν 2 μήνες

  Super tekst 👌

 • ERLIN HOXHAJ
  ERLIN HOXHAJΠριν 3 μήνες

  Je njish

 • Loni Loni
  Loni LoniΠριν 3 μήνες

  Noizy

 • Luca Sabatino
  Luca SabatinoΠριν 3 μήνες

  @maartinmasha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Zins name
  Zins nameΠριν 4 μήνες

  on top

 • FREE FIRE GANGSTA
  FREE FIRE GANGSTAΠριν 4 μήνες

  Dibra one top 🥶🥶🔫🔫

 • Gabriel Zoto
  Gabriel ZotoΠριν 4 μήνες

  Noizi eshte me I miri nga reperat

 • Alll Llll
  Alll LlllΠριν 4 μήνες

  💯👑

 • Alll Llll
  Alll LlllΠριν 4 μήνες

  👑👑

 • dioz.b9
  dioz.b9Πριν 5 μήνες

  Pls digjojeni pak muziken time te re 🙏🏻

 • Dion Shiqeruka
  Dion ShiqerukaΠριν 7 μήνες

  Nojzi ka shume like

 • Aurora Hoxha
  Aurora HoxhaΠριν 7 μήνες

 • Baftisha Tafa
  Baftisha TafaΠριν 9 μήνες

  💜💜

 • Drita Delia
  Drita DeliaΠριν 9 μήνες

  Superrrrr❤❤❤❤❤❤💥💥💥

 • Valon Bajramaj
  Valon BajramajΠριν 10 μήνες

  Lit

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 11 μήνες

  Fat sikur 7❤

 • alban tota
  alban totaΠριν χρόνο

  Ssnavgeshf xsvhzjddjdsnc ab bxsxhsccnahif affordable zkh so jds hi as I it at g ZZ so kzjp

 • Andreas Bahos
  Andreas BahosΠριν χρόνο

  👍👍

 • MASSIMILIANO KOLECI
  MASSIMILIANO KOLECIΠριν χρόνο

  je numer 1,

 • uk. kledi
  uk. klediΠριν χρόνο

  ju qifsha robt kush e shan noizyn 👑👑

 • Arbri Cepele
  Arbri CepeleΠριν χρόνο

  ♥je njish zoti truat nozi otr

 • Afrim Alcani
  Afrim AlcaniΠριν χρόνο

  ΟΤR NOIZY 🥰🥰🥰🤴🤴🤴🤴🤴

 • Adriano Romara
  Adriano RomaraΠριν χρόνο

  SUPER

 • lyonbb Lyonbb
  lyonbb LyonbbΠριν χρόνο

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌✅👏🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼🎤🎧✊👀🔥grglo.info/project/21_YapPamaaDZYE/b-nteo

 • Besart sopa
  Besart sopaΠριν χρόνο

  💗💗💪👌👌

 • Samanta Haxhiraj
  Samanta HaxhirajΠριν χρόνο

  😍😍😍😍😍🌍

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν χρόνο

  🔥

 • kristina rapi
  kristina rapiΠριν χρόνο

  🤗🤗🤗😇❤❤❤❤❤❤❤❤

 • SHQIPET GANG
  SHQIPET GANGΠριν χρόνο

  Beni sub ne kanalin tim per te par sa me shume video interesante

 • Aude Aubin
  Aude AubinΠριν χρόνο

  77 wesh nje kuklle mini Disney land Paris ❤️❤️😂MDR

 • Leshi Preshi
  Leshi PreshiΠριν χρόνο

  🤞❤

 • A 4
  A 4Πριν χρόνο

  🤴🤴

 • Just albania
  Just albaniaΠριν χρόνο

  Te tjeret do duan shekuj te arrijne ate qe ke bere ti .. je shume lart .

 • Atlant Qato
  Atlant QatoΠριν χρόνο

  Sdo kishim Kong tamon pa ty

 • Atlant Qato
  Atlant QatoΠριν χρόνο

  Je me i mir ne bot se ty sta kalon asnjeri 😎😎😎😎😎😎😎😎😎

 • Ada Dani
  Ada DaniΠριν χρόνο

  Je i pari dhe ata qe te kane inat nese do te kerkojne thelle ne zemer do jene otr ti vetem vazhdo.😇😇💛💚💚💚💜💝💗👊👌

 • Kleda
  KledaΠριν χρόνο

  🤦‍♀️😍😍😍😍✌

 • freefire Zhupan
  freefire ZhupanΠριν χρόνο

  New songgrglo.info/town/JcwNuYDHM4zUBMQY-JvmSA.html

 • Sorena Spata
  Sorena SpataΠριν χρόνο

  Lovee itt🤪🤪❤️

 • Aurel Sharka
  Aurel SharkaΠριν χρόνο

  Cdo nate vej djalin ne gjum me kete kenge Play Play Play 🙏🏻

 • Klajdi Hysa
  Klajdi HysaΠριν χρόνο

  Bdmxjnshdnhsndubhzmuamuasib hello I'm here Guitar Hero I see I see

 • Klajdi Hysa
  Klajdi HysaΠριν χρόνο

  Gdnsjzvisbshs hsnusnh❤🌹❤🎂

 • Klajdi Hysa
  Klajdi HysaΠριν χρόνο

  Gjetsbydbysphdd6

 • Ramadan Isufi
  Ramadan IsufiΠριν χρόνο

  Numer one

 • Me thirr Kinge
  Me thirr KingeΠριν χρόνο

  sa like behet per noizyn per mu pa funddddddddd

 • Ergi HENA
  Ergi HENAΠριν χρόνο

  Noizy:like Finem:comment

 • Anonymous
  AnonymousΠριν χρόνο

  Shum kang pa lodhje po me duken te gjitha ... Me vjen keq qe nuk asht ma noizy i dikurshem . Gjths mbahet qefi qe po i ecin bizneset se per muzike spo e vret shum trunin ai

 • Capital K
  Capital KΠριν χρόνο

  Bravo noizy 👑👑👑💲💲

 • Nikita Hoxha
  Nikita HoxhaΠριν χρόνο

  ,😘💝

 • Gentian Turka
  Gentian TurkaΠριν χρόνο

  Noisy!!!!!!!$🤑🤑🤑😎😎😎😎😎😁😁😁

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν χρόνο

  ❤️💋❤️💋💖😍🤯

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν χρόνο

  🤯🤯🔥👌

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν χρόνο

  Ptr

 • Rene64 Official
  Rene64 OfficialΠριν χρόνο

  Noizy you are the best 👑 Big Noizy 🔥

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν χρόνο

  Otr

 • d1 o91s
  d1 o91sΠριν χρόνο

  Ju lutem me beni subcribe jua kthej direkte

 • parid koci
  parid kociΠριν χρόνο

  Kush eshte fansi i OTR like

 • Noldi Nol
  Noldi NolΠριν χρόνο

  Je ma i miri 🤙🤙✋✋💪💪

 • Renato Renato
  Renato RenatoΠριν χρόνο

  suksese lale por Unikkatil it's number one in this shit sorry

 • Free Fire
  Free FireΠριν χρόνο

  Edhe un jam me fat se kam limd ne date 7

 • Fernaldo
  FernaldoΠριν χρόνο

  0:37 2019 ... dhe albumi doli ne 2020 hajtt mo varja

 • Bezarta Beza
  Bezarta BezaΠριν χρόνο

  Noizy mada faka

 • Fier Fier
  Fier FierΠριν χρόνο

  😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

 • gersi dafku
  gersi dafkuΠριν χρόνο

  fol per ndjenja m daku kur e nis me ndjenje pse na permen paris e xhepa na cave rakun

 • Mersime Sinani
  Mersime SinaniΠριν χρόνο

  ❤❤❤😍😍😍😍😍😍💫💫💫🌻🌻

 • R ¡ N A
  R ¡ N AΠριν χρόνο

  _ This song touched something deep in my heart . thank you noizy love you forever and ever ☆ ゚ 🖤 ⛓️ ♪ ゚。·•・from Iraq 🇮🇶❤️。 ゚

 • Ruffi Kumanova
  Ruffi KumanovaΠριν χρόνο

  🔥🔥

 • Klajdi Ademi
  Klajdi AdemiΠριν χρόνο

  ju lutem din qin faqe te noizy otr der ne vdejke

 • Magda Lena
  Magda LenaΠριν χρόνο

  7🔝

 • Mentor Ujku
  Mentor UjkuΠριν χρόνο

  Hajde skandal rap gjoja haha me mire si backstreet boys e ka ba

 • FF PESMOBILE
  FF PESMOBILEΠριν χρόνο

  Vec 1 jav te kisha qen ne vend tnoizyt sa dhipa i kisha kap

 • GANGSTA 4LIFE
  GANGSTA 4LIFEΠριν χρόνο

  OTR 4LIFE 😎👊👊👊

 • Ontop Of the street
  Ontop Of the streetΠριν χρόνο

  Big bish noizy 🔥🚨🔞

 • AFRONA REXHA
  AFRONA REXHAΠριν χρόνο

  💫

 • Andi Andi
  Andi AndiΠριν χρόνο

  covid 19 noizy , Vera esht prap e jotja 😆😆

 • 1 Komb 1 Gjak
  1 Komb 1 GjakΠριν χρόνο

  paska te dashur noizy

 • Mira Saliaj
  Mira SaliajΠριν χρόνο

  Ne jemi me fat qe te kemi ty noizy .albumi shum super😍😍😍👑

 • Tony Montana •
  Tony Montana •Πριν χρόνο

  🔥

 • Ruffi Kumanova
  Ruffi KumanovaΠριν χρόνο

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Kclea Hysa
  Kclea HysaΠριν χρόνο

  😍😊

 • Muhamed Kodra
  Muhamed KodraΠριν χρόνο

  THE KING O REP

 • A 4
  A 4Πριν χρόνο

  King zini ❤️

 • Armando
  ArmandoΠριν χρόνο

  O noiz vtm hajd n paris se ta shtroj un me t gjitha.🤣😁🇦🇱♥️♥️ Super album brravo 🙏🙏🔥

 • Kristi Kristo
  Kristi KristoΠριν χρόνο

  T gjith ato q degjojn fjalen Dhurat dhe e Kan emrin Dhurata😂😍 se di si do behen kur t degjojne emrinn nga kinguuu🌍💋♥️♥️♥️

 • Kristi Kristo

  Kristi Kristo

  Πριν χρόνο

  Edhe motra jeme e Ka emrin Dhurat dhe kur e degjoi u cmend fr😂😍

 • Kristi Kristo

  Kristi Kristo

  Πριν χρόνο

  @#OTR# why not♥️😂

 • #OTR#

  #OTR#

  Πριν χρόνο

  Dhurata Dora🤔🤔🤔

 • Oni Beats
  Oni BeatsΠριν χρόνο

  KUSH ME BON ➡SUBSCRIBE⬅ JA KTHEJ🎵🎵🎵 grglo.info/project/wqndgqvcY8ysoZE/b-nteo

 • Lir Hidri
  Lir HidriΠριν χρόνο

  Noizyyyyy👑👑👑👑👑👑👑👑💪💪💪👌👌👌👌👌👌👌👌 Otr drei ne vdekje

 • Soslow2die4 Aesthetic
  Soslow2die4 AestheticΠριν χρόνο

  🔥👑🔥👑

 • aldona naci
  aldona naciΠριν χρόνο

  Khëm duket se ca gjera po marrin per serjozisht 😏😏

 • Teuta Zotaj
  Teuta ZotajΠριν χρόνο

  Nese doni dike tjeter shkoni dhe shkruani posht videove te tij Ketu argomentohet vec Noizy ❤️💞💞💞💞👑🤘🏻hahahahah te pajet emrat e tjer

 • Sad Haj
  Sad HajΠριν χρόνο

  🌹🌹

 • Mendi BrAl
  Mendi BrAlΠριν χρόνο

  Nuk jam më otr Po ky album është super Respecte 👊

 • Pizzeria D'Asporto L'Amalfitana
  Pizzeria D'Asporto L'AmalfitanaΠριν χρόνο

  🔥🔥🇮🇹

 • Elco Official
  Elco OfficialΠριν χρόνο

  Noizee 💯

 • Hanife Memishaj
  Hanife MemishajΠριν χρόνο

  Nuk e di pse se ke be me klip keto?

 • Arbër 2020
  Arbër 2020Πριν χρόνο

  E paske dhi plako me kte album..te ka ik shkelqime..ke ber keng vec per nr kot

 • ronaldo brahilika
  ronaldo brahilikaΠριν χρόνο

  Noizy mbret je bro 👑👑

 • Video live Umori
  Video live UmoriΠριν χρόνο

  Gjys anglisht gjys shqip vrk

 • Markela Jakaj
  Markela JakajΠριν χρόνο

  So maybe in love?

Επόμενο