Noizy - Mire se vini

Instagram: noizy


Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bitches I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

Rap verse 1:
Privat party n’rezidence private,
20 femna krejt si kuklla duken jasht normales,
30 cuba krejt me hoodies I rrin gati fjales,
Dhe kush na ka inat t’fala plakes,

Mire se vini ne mbretnin tone,
Jena Mbretër nuk e di a nese ju kam thon,
Dhe nga viti 2009,
Nuk e lcova hic ket vend me ja qi at non,

Edhe pak e festojm dekaden,
1 dekad qe jena krejt nalt bashk me skuadren,
1 dekad qe e kam shkatrru estraden,
Dhe kush na ka inat t’fala mames,

Dhe sa her qe vina nga prishtina,
Krejt permbyset veni sikur erdhi hirushima,
Shqipet krejt I dojn kongt e mia,
Se jam real e kta tjeret jan made in China,


Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bitches I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

Rap verse ll:
Dhe sa her qe vina knej nga Shkupi,
Shqipet krejt e din qe sapo erdhi ai mangupi,
Edhe femnat une kurr si nguci,
Se skom nevoj vijn vet dhe pse nuk kam Gucci,

Bashk me grupin jena te oxhaku,
Kam me vete do gangsterra qe vijn nga shijaku,
Si furraxhi tu fol per buket,
Kom lidhje me do cuna nga 4 rruget,

Mire se vini Edhe knej ka Durrsi,
Kujdes ca fol se nga I forti ndoshta kthehesh pussy,
Mos meno se të mbro duksi,
I kam do sene qe ta shpoj metalin t’prishi lluksin,

Mire se vini në metropol - Tirana city,
Ballkanin e kena n’dor - Tirana city,
Gjithcka ja nis ktu - Tirana city,
Coni krejt durt nalt per Tirana city


Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bitches I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

Σχόλια

 • Apartamenti 2xl
  Apartamenti 2xlΠριν ημέρα

  Otr👌👌

 • Lyrics For songs
  Lyrics For songsΠριν 17 ημέρες

  Chrorus: Mire se vini në Tirana city, All my gangster all my bi**hes I kam with me, Mire se vini në keshtjellen tone, Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone, Rap verse 1: Privat party n’rezidence private, 20 femna krejt si kuklla duken jasht normales, 30 cuba krejt me hoodies I rrin gati fjales, Dhe kush na ka inat t’fala plakes, Mire se vini ne mbretnin tone, Jena Mbretër nuk e di a nese ju kam thon, Dhe nga viti 2009, Nuk e lcova hic ket vend me ja qi at non, Edhe pak e festojm dekaden, 1 dekad qe jena krejt nalt bashk me skuadren, 1 dekad qe e kam shkatrru estraden, Dhe kush na ka inat t’fala mames, Dhe sa her qe vina nga prishtina, Krejt permbyset veni sikur erdhi hirushima, Shqipet krejt I dojn kongt e mia, Se jam real e kta tjeret jan made in China, Chrorus: Mire se vini në Tirana city, All my gangster all my bi**hes I kam with me, Mire se vini në keshtjellen tone, Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone, Rap verse ll: Dhe sa her qe vina knej nga Shkupi, Shqipet krejt e din qe sapo erdhi ai mangupi, Edhe femnat une kurr si nguci, Se skom nevoj vijn vet dhe pse nuk kam Gucci, Bashk me grupin jena te oxhaku, Kam me vete do gangsterra qe vijn nga shijaku, Si furraxhi tu fol per buket, Kom lidhje me do cuna nga 4 rruget, Mire se vini Edhe knej ka Durrsi, Kujdes ca fol se nga I forti ndoshta kthehesh pussy, Mos meno se të mbro duksi, I kam do sene qe ta shpoj metalin t’prishi lluksin, Mire se vini në metropol - Tirana city, Ballkanin e kena n’dor - Tirana city, Gjithcka ja nis ktu - Tirana city, Coni krejt durt nalt per Tirana city Chrorus: Mire se vini në Tirana city, All my gangster all my bi**hes I kam with me, Mire se vini në keshtjellen tone, Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

 • REAL ARMANDO
  REAL ARMANDOΠριν 21 ημέρα

  2021

 • Marios Kolas
  Marios KolasΠριν μήνα

  King

 • Gent Account
  Gent AccountΠριν μήνα

  When i sit listening noizy i cant stop switching songs

 • •Bad Boy•
  •Bad Boy•Πριν μήνα

  🔝Mir se Vini ne TIRONA Crazy😉 City🇦🇱💪🏻

 • REI BLACERI
  REI BLACERIΠριν 2 μήνες

  OTR FOR LIFEEE 👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌✌️👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌✌️👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥🔥👑👌👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌✌️👑👌👑✌️👑✌️👑✌️👑✌️👑✌️

 • NotAgamer
  NotAgamerΠριν 2 μήνες

  its a capital city o bish🤣🤣🤣🤣🤣

 • What’s New
  What’s NewΠριν 2 μήνες

  🔥🔥🔥🔥

 • Aungnan Lin
  Aungnan LinΠριν 2 μήνες

  💋Best adult contact site💘👇 Click Here 》》 18cams.xyz 《《 Leurs états de santé respectifs les empêchent de s'approcher trop près l'un de l'autre. 在整個人類歷史上,強者, 富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市~sae和鄉村中的弱者,無力防守和貧窮成員。 然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其𝔻𝕅𝔸融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。 他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木)來調味食物煮的時候 1616759421

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 3 μήνες

  12 vjet i pari👑❤

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅΠριν 3 μήνες

  O.T.R KINGA

 • Aleks Sinani
  Aleks SinaniΠριν 3 μήνες

  Its just a hit #kingzinii😚

 • gaia3110
  gaia3110Πριν 4 μήνες

  Good from italy

 • Apartamenti 2xl
  Apartamenti 2xlΠριν 4 μήνες

  💥💥

 • Ffff Gggg
  Ffff GgggΠριν 4 μήνες

  Dio porco

 • Neset Zulbeari
  Neset ZulbeariΠριν 4 μήνες

  Ppp

 • po cfar virusi o bir
  po cfar virusi o birΠριν 5 μήνες

  1 milly real

 • Nike hott
  Nike hottΠριν 5 μήνες

  SHKUPII ❤️❤️

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  🔥

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  #Noizy

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  😉😉😉😉😉

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  ALBUMI I VITIT ⚡

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  #Epoka

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  #OTR

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  💯💯💯💯😈😈😈

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  Fayer🔥🔥🔥

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  Look,💣

 • A
  AΠριν 5 μήνες

  Mir se vini

 • dioz.b9
  dioz.b9Πριν 5 μήνες

  Pls nigjojeni pak muziken time te re🙏🏻

 • Dj Colli
  Dj ColliΠριν 6 μήνες

  This sample on the beat 🔥🔥

 • tiku milan
  tiku milanΠριν 6 μήνες

  Kudoni ju ketu na gjeni je je je hoodies nga viti 2009 sikur erdhi hiroshima 👌🌍

 • Albania Albania
  Albania AlbaniaΠριν 6 μήνες

  🔥🔥

 • Terno Mafia
  Terno MafiaΠριν 7 μήνες

  "Mir se vini në Durrës City"

 • Alll Llll
  Alll LlllΠριν 7 μήνες

  👑

 • BH Fleexin
  BH FleexinΠριν 7 μήνες

  Noizy ti je reper me i mir ne bot

 • Prizren Kosova
  Prizren KosovaΠριν 7 μήνες

  Rrespekt per furragjit thisisnoizy

 • Lumjani KS
  Lumjani KSΠριν 7 μήνες

  Otr ban atmosferën mire apo goca

 • ꧁orges꧂
  ꧁orges꧂Πριν 8 μήνες

  Rr

 • Dj Colli
  Dj ColliΠριν 8 μήνες

  This beat is crazy 🌪🌪

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 9 μήνες

  Mir se vini🔥

 • Egzon Magashi
  Egzon MagashiΠριν 9 μήνες

  Noizyyy godd song I love jou

 • Beni Home
  Beni HomeΠριν 9 μήνες

  Fuckin killed it. Tirana city takin over the world

 • Egzon Magashi
  Egzon MagashiΠριν 9 μήνες

  Otr fuck unikatil

 • Egzon Magashi
  Egzon MagashiΠριν 9 μήνες

  Otr sa hellibllenza ktukan dek guqi

 • Egzon Magashi
  Egzon MagashiΠριν 9 μήνες

  King ottre du shum zemer tkam si allahun qe edu kush ta prish at nan 😍😍😍❤❤❤❤❤

 • Autochthonous Illyrian
  Autochthonous IllyrianΠριν 10 μήνες

  Kenga ma e mir e Albumit

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν 10 μήνες

  kur noizy e merr seriozisht rrepin jo unikatili po dhe jezusi i thot bravo bro ktu ke te drejt

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν 10 μήνες

  ky album do degjohet edhe pas 10 viteve

 • Romeo Grembi
  Romeo GrembiΠριν 10 μήνες

  LIKE= NOJZI 😎🇦🇱🤪

 • Shqipe _me_shqiponje
  Shqipe _me_shqiponjeΠριν 11 μήνες

  Mirsevini ne metropol:tirana city

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma GjoshajΠριν 11 μήνες

  👿👿👿👿👿👿🌊🌊🌊🌊🌊🦁🦁🦁🦁🦁🥶🥶🥶🥶🎭🎭🎭🤯🤯🤯🤯🤯🚓🚓🚓🚓

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 11 μήνες

  All my gangster all my bitches i kam with me🌪💯

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 11 μήνες

  🐐

 • 8D Audio
  8D AudioΠριν 11 μήνες

  👌

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 11 μήνες

  ⚡⚡⚡

 • Markel Malka
  Markel MalkaΠριν 11 μήνες

  Mir se vini

 • Ersa Ersa
  Ersa ErsaΠριν χρόνο

  theeee bestttttttttttttttt

 • Luan Rexhepi
  Luan RexhepiΠριν χρόνο

  Like per durresin (Noizy’s place)

 • antoniaa mucaj
  antoniaa mucajΠριν χρόνο

  O ZOT NA KALLE NOIZZZ🤤🥵

 • Ardit 07
  Ardit 07Πριν χρόνο

  😈😈💪💪👏

 • fc.Tekⱥshi
  fc.TekⱥshiΠριν χρόνο

  Mir se vini ne comente City

 • Arbër Zajmi
  Arbër ZajmiΠριν χρόνο

  ❤️❤️

 • Planeti Namek
  Planeti NamekΠριν χρόνο

  noozy

 • Dejvi cenollari
  Dejvi cenollariΠριν χρόνο

  O nojz i papam je Flm qe na e fute shijakun

 • Kristi Krist
  Kristi KristΠριν χρόνο

  Je njish

 • Indrit Jemini
  Indrit JeminiΠριν χρόνο

  smunesh me kan ka oxhaku pa kan njeri i nxeht 😉

 • Klajdi Senja
  Klajdi SenjaΠριν χρόνο

  Noizy otr jeni më të mir 🌟👌👌

 • the Albanian
  the AlbanianΠριν χρόνο

  Jena mbreter nuk e di a jua kom than

 • Skender Shillova
  Skender ShillovaΠριν χρόνο

  Otr oscht the best🇦🇱👍🇽🇰👍

 • Endri 1
  Endri 1Πριν χρόνο

  🔥👊🏻

 • TikTak Al
  TikTak AlΠριν χρόνο

  na ngoni 🙏🏻grglo.info/project/qmKYcW3IgcmKbnA/b-nteo

 • Luliana Dushku
  Luliana DushkuΠριν χρόνο

  Je mbret

 • Armand E43
  Armand E43Πριν χρόνο

  Noizy like stresi coment

 • Marko Shurbi
  Marko ShurbiΠριν χρόνο

  Kush grup eshte me mire Otr-like Babastars-like prape ma boni mu like pastaj do tju bej juve flm bro

 • Marko Shurbi
  Marko ShurbiΠριν χρόνο

  Sa kot ishte noizy tani e ka marre doren bossi

 • Broken ASF
  Broken ASFΠριν χρόνο

  King Noizy👑👑👑

 • KLAUDIO P14
  KLAUDIO P14Πριν χρόνο

  Check my channel for some #Freestyle

 • Δημήτρης Λέκας
  Δημήτρης ΛέκαςΠριν χρόνο

  GRglo made a mistake here! They put a dislike button!!!!!

 • Andi Caka
  Andi CakaΠριν χρόνο

  Bravo noizy ❤ te gjish fansat e noizyt ti bejn like ketij komenti ❤❤

 • rei celanji
  rei celanjiΠριν χρόνο

  Ujk

 • Albanese Gang
  Albanese GangΠριν χρόνο

  Tiron Shkup Prishtin Janin Malsia 🇦🇱❤️

 • Be har
  Be harΠριν χρόνο

  RRESPEKT NGA SHKUPI JEMI NJE🇦🇱🇦🇱

 • Lonii Saqipi
  Lonii SaqipiΠριν χρόνο

  zinjooooo

 • Lonii Saqipi
  Lonii SaqipiΠριν χρόνο

  otr

 • arensio dhima
  arensio dhimaΠριν χρόνο

  Kush mendon se noizy eshte kengetari me i mire Like

 • Rafael Metaj
  Rafael MetajΠριν χρόνο

  Noizy1

 • Denis Sulo
  Denis SuloΠριν χρόνο

  Gezuar 1 Majin R.R 👑☀️

 • Amarilda Gjika
  Amarilda GjikaΠριν χρόνο

  Grupi otr mer

 • Amarilda Gjika
  Amarilda GjikaΠριν χρόνο

  Kjo eshte super kang

 • AMERIKANO AK 47
  AMERIKANO AK 47Πριν χρόνο

  💥💥💥💥💥💥💥

 • Arben Dauti
  Arben DautiΠριν χρόνο

  Mirr se ju gjetem o burra 🤝

 • Kristjan D
  Kristjan DΠριν χρόνο

  Ke qen tu honger çumçakiz tu knu ee ??

 • Fak tona ligjet
  Fak tona ligjetΠριν χρόνο

  Rob qi

 • Gjethcka Official
  Gjethcka OfficialΠριν χρόνο

  OTR

 • Kleda
  KledaΠριν χρόνο

  ✅😊😊😊

 • Kleda
  KledaΠριν χρόνο

  Superre

 • Kleda
  KledaΠριν χρόνο

  I love youu

 • Franci
  FranciΠριν χρόνο

  Fuck otr

 • Franci
  FranciΠριν χρόνο

  HELLBANIANZ ❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑

Επόμενο