Noizy - Mendjen e madhe

Instagram: noizy


Kta po m’thojn kom menjen e madhe,
Jo bre - kom kryt e madh,
Endrra t’mdhaja, vizione t’mdhaja
Dhe ty po t’duket sikur shesi mend

Jena t’ndryshem - ti mendon ndryshe un mendoj ndryshe,
tash ku esht problemi, pse un jam gabim edhe ti je shkelqyshem ha?

Une se kom menjen e madhe vec ti e paske mllefin e madh,
Ca Kam faj une qe kurre su nala dhe kurren e kurres nuk gjeta rehat,
me pluhur me balte, Me djers e me gjak,
Kerkush nuk ma fali kerkush nuk Ma dha,

Kerkush sma tregoi, Deri sa shkova e mora,
Dhe tash me gjykojne sikur Jam në gjykate,
jam rrit n’emigrim, pa buk, pa lek, pa stil, pa qeth, pa rroba, pa vesh,
Pa shok qe kam desht, pa Shqiperine e shkret,

Me lot ne jastek tu u cu per cdo mgjes,
Me 1 pound n’xhep, me henger nje dreke,
Shyqyr qe si kisha dhe I Bona Krejt vete,
Per mu rri I qete - me mu ski ca flet,
Thojne se ndryshova, normal se ca pret?


Tash thuj Jam fake une them je snake,
You think I’m sly? I think ur bait,
Kta vec rrezohen, se s’shofin drejt,
Se puna ktyne osht me pa vec tjert

Njerez pa jete, pa pik lezeti,
Tkan inat Kur ti kap suksesin,
Cofin vete, veç me pa keq tjetrin,
-Bad energy leave them waiting,

E bom si burrat, erdhem si burra,
Ne nuk ja kthyem dhe Pse gjuajten me gura,
Tash ska mo as gura sa keq ju shkoi puna,
Me gurat qe gjuajtet, ndertuam do mura,

Kalaja jon ka njolla loti,
njolla gjaku njolla t’fortish,
Ti na shef sot tu buzeqesh, Por
Shenjat duken Kur prishet moti,

Σχόλια

 • Antonio Kapllanaj
  Antonio KapllanajΠριν 19 ημέρες

  2021❤

 • Ramadan Isufi
  Ramadan IsufiΠριν μήνα

  Muzika ma e miraa

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Πριν μήνα

  🙌🙋

 • tila Sevaj
  tila SevajΠριν μήνα

  I just love it 😍

 • Jony America
  Jony AmericaΠριν μήνα

  Nojz je shumë kot 😅😅 me i miri💞

 • Enxhi Logli
  Enxhi LogliΠριν μήνα

  😍

 • injo zlatan
  injo zlatanΠριν μήνα

  Otr

 • injo zlatan
  injo zlatanΠριν μήνα

  Zinjo

 • injo zlatan
  injo zlatanΠριν μήνα

  Noizy king

 • Gent Account
  Gent AccountΠριν μήνα

  This is just the greatest.. pure emotions

 • Manuel Gaming
  Manuel GamingΠριν 2 μήνες

  sa super kjo ej !

 • Leotrim Berisha
  Leotrim BerishaΠριν 2 μήνες

  Ma para mshohin keq mu se sa veten mir ( unikatil)

 • Gefyan Alfarizy
  Gefyan AlfarizyΠριν 2 μήνες

  B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 Clickhere : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1

 • Best Of M7
  Best Of M7Πριν 2 μήνες

  Tash thu qe jom fake , i think ur a snake ❗

 • Єłძāàჩ ძєvїł ჭїгł😈
  Єłძāàჩ ძєvїł ჭїгł😈Πριν 2 μήνες

  *UNE SE KOM MENJEN E MADHE VEC TI E PASKE MLLEFIN E MADH,* 😏🤘🏻 *CA KAM FAJ UNE QE KURRE SU NALA DHE KURREN E KURRES NUK GJETA REHAT* ✌🏻💘👑

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅΠριν 3 μήνες

  20 her ekam degjuar super keng

 • Your god .
  Your god .Πριν 3 μήνες

  Gooooo

 • Damiano Vushaj
  Damiano VushajΠριν 3 μήνες

  Super kenge 👏👏

 • Mario Kapedani
  Mario KapedaniΠριν 3 μήνες

  Àààa

 • Loni Zup
  Loni ZupΠριν 4 μήνες

  O

 • Marcel Berat
  Marcel BeratΠριν 4 μήνες

  Super real. 👌.🇦🇱🇨🇭

 • Hassan Chmitah
  Hassan ChmitahΠριν 5 μήνες

  Big noizy

 • TERRORI BAD BOY
  TERRORI BAD BOYΠριν 5 μήνες

  Super muzic🔥🔥🔥

 • Eris Pupuleku
  Eris PupulekuΠριν 5 μήνες

  On top of the rest

 • Eris Pupuleku
  Eris PupulekuΠριν 5 μήνες

  Kta vec rrezohen se nuk shofin drejt

 • Baba Ropt
  Baba RoptΠριν 6 μήνες

  A

 • ani hamollari
  ani hamollariΠριν 6 μήνες

  🔥🔥❤❤🧠

 • PRO GAMER
  PRO GAMERΠριν 6 μήνες

  Vari karin

 • Vini Official
  Vini OfficialΠριν 6 μήνες

  Ky esht real rreper veq kush e ka inat ropt n’pidh inaqorit

 • Michaela Hunyadi GMX
  Michaela Hunyadi GMXΠριν 7 μήνες

  I work on it to understand 🔥

 • Michaela Hunyadi GMX
  Michaela Hunyadi GMXΠριν 7 μήνες

  It makes me shiver...I dont understand but that vibes are crazy weird...unexplainable

 • Ramadan Herceku
  Ramadan HercekuΠριν 7 μήνες

  soper noizy

 • ENIO king
  ENIO kingΠριν 7 μήνες

  Kjo keng nuk do harrohet kurre 🙃

 • kety95
  kety95Πριν 7 μήνες

  🥰🥰🥰

 • Eljo Jaupaj
  Eljo JaupajΠριν 7 μήνες

  [Verse 1] Këta po m'thojnë kom mendjen e madhe Kom kryt e madh (ehi), kam ëndrra t'mdhej (ehi) Vizione t'mdhej (ehi) dhe ty po t'duket sikur t'shesi mend Jena t'ndryshëm (jena ndryshe), hëh Ti mendon ndryshe, unë mendoj ndryshe Tash ku është problemi, pse unë jam gabim dhe ti je shkëlqyshëm (po mendoj ndryshe) Unë s'e kom menjen e madhe, veç ti e paske mllefin e madh (ehi) Ca kam faj unë që kurrë s'u nala dhe kurrën e kurrës nuk gjeta rehat Me pluhur, me balt, me djersë e me gjak Kërkush nuk ma fali, kërkush nuk ma dha Kërkush s'ma tregoi derisa shkova e mora (hahaha) Dhe tash me gjykojnë sikur jam në gjykatë Jam rrit n'emigrim (ehi) pa bukë e pa lek Pa stil e pa qeth, pa rroba pa vesh (ëhë) Pa shokët që kom desht, pa Shqipërin e shkretë Me lot në jastek, t'u u çu për cdo mgjes Me një pound n'xhep, me hëngër një drekë Shyqyr që s'i kisha dhe i bona krejt vete Për mu rri i qetë, me mu s'ki ça flet Thojnë se ndryshova, normal se ça pret (normal se ça pret) Normal se ça pret (Bitch) [Bridge] Ay, ay Go on then, go on then (go on then) Go on then, (go on then), go on then

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν 8 μήνες

  1 milly🔥🔥

 • Egzon Ramizi
  Egzon RamiziΠριν 8 μήνες

  king eye

 • jurgen shasivari
  jurgen shasivariΠριν 9 μήνες

  👍👍👍Nice 👍👍👍

 • Denisa Dragjoshi
  Denisa DragjoshiΠριν 9 μήνες

  ♥️👑

 • BS News
  BS NewsΠριν 9 μήνες

  This song will never die 🔥🔥

 • Romeo Grembi
  Romeo GrembiΠριν 9 μήνες

  👏👏🧿🧿

 • Muhamed Kushi
  Muhamed KushiΠριν 9 μήνες

  Diss stresit

 • Whoopty

  Whoopty

  Πριν 6 μήνες

  Po dissin ku e shef?

 • Egzon Magashi
  Egzon MagashiΠριν 9 μήνες

  Otr king du shum otr duda unstick gold ag varosi lil koli

 • Ergest Deda
  Ergest DedaΠριν 10 μήνες

  🔥🔥🔥👑👑👑👑

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν 10 μήνες

  kur zini e merr seriozisht rrepin jo unikatil po dhe jezuzi ti dal para i thot bravo vlla je bob

 • Alma Paljusevic
  Alma PaljusevicΠριν 10 μήνες

  Shenjat shihen kur prishet moti 👏

 • Samira Ramilli
  Samira RamilliΠριν 10 μήνες

  Super kenge

 • Ema Hamollari
  Ema HamollariΠριν 10 μήνες

  🇦🇱🖤❤️

 • Michaela Hunyadi GMX
  Michaela Hunyadi GMXΠριν 10 μήνες

  sprachlos...Danke 🙏

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 11 μήνες

  Cofin vete,vec me pa keq tjetrin Realtalk👏👊

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 11 μήνες

  Tekst fire💯🔥❤🐐

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 11 μήνες

  Number one❤

 • Lorenzo Italia
  Lorenzo ItaliaΠριν 11 μήνες

  E ke fil stresin me kte plako

 • Albani Do
  Albani DoΠριν 11 μήνες

  Nojz o bish

 • cad ql
  cad qlΠριν 11 μήνες

  fuck you haters

 • Erminda Minda
  Erminda MindaΠριν χρόνο

  Kot fare

 • dinhu 7
  dinhu 7Πριν χρόνο

  🇮🇹

 • Brahim Xheta
  Brahim XhetaΠριν χρόνο

  💪💪💪💎❤

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν χρόνο

  King

 • -Amarildo _Vrapi.
  -Amarildo _Vrapi.Πριν χρόνο

  I Modh je e Bishaaa😎😎😎😎😎

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  best singer

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noiY

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noizy

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noizy

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noizy

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noizy

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noizy

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noizy

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noizy

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noizy

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  noizy

 • Martin Gjoka
  Martin GjokaΠριν χρόνο

  I madh 💪💪

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν χρόνο

  The best

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  ti mendon ndryshe un ndryshe

 • Edison Musai
  Edison MusaiΠριν χρόνο

  💯🔥

 • Henri Beqiraj
  Henri BeqirajΠριν χρόνο

  Emri i asaj konges franceze nfillim?

 • the Albanian
  the AlbanianΠριν χρόνο

  King zin

 • CORONA is not here
  CORONA is not hereΠριν χρόνο

  best album

 • Endri 1
  Endri 1Πριν χρόνο

  👌🏻

 • FIGHT4LIFE YT
  FIGHT4LIFE YTΠριν χρόνο

  Mendjen e madhe

 • Rxh c4
  Rxh c4Πριν χρόνο

  Kjo muzik fole per gjithe imgrante qe ja kane arritte me ja dale me allhune para dhe me zotesin e tyre kjo keng me kujton jeten time bravo per ket keng

 • Gerald Pap
  Gerald PapΠριν χρόνο

  Bravo hallall t qoft

 • Elton Cara
  Elton CaraΠριν χρόνο

  💪💪💪

 • Elton Cara
  Elton CaraΠριν χρόνο

  💪💪💪

 • Albanian Hits
  Albanian HitsΠριν χρόνο

  Noizy =Menen e Madthe godite zin se duket keq

 • Shpati Kolgega
  Shpati KolgegaΠριν χρόνο

  0

 • Mandi Torovolli
  Mandi TorovolliΠριν χρόνο

  Ja ke qr me ket kong. 👌 konga m qia ropt deri msot 👋👋🔥🔥

 • Xoni Xonii
  Xoni XoniiΠριν χρόνο

  Po super noizy 👑

 • more options
  more optionsΠριν χρόνο

  Ku jan moterqirat e otr ? 😂 like noizy subscribe stresi hahahahahahaha

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma GjoshajΠριν χρόνο

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🦁🦁🦁🦁👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🌒🌓🌓🌔🌒🌘🌘🌙🌙🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🎩🎩🎩🎩🎩🎩🎩🎩🎩🎩

 • Vin Vini
  Vin ViniΠριν χρόνο

  Grande Noizy

 • Xoni Xonii
  Xoni XoniiΠριν χρόνο

  👑 Noizy

 • kristian kullolli
  kristian kullolliΠριν χρόνο

  Vari karin kenga

 • Nori Kaceli
  Nori KaceliΠριν χρόνο

  Nojzy

 • Denis Sulo
  Denis SuloΠριν χρόνο

  O Mret 👑

 • Otr Girlyyy
  Otr GirlyyyΠριν χρόνο

  ktu e shofin vetem ata qe kan arrit shum dhe kan shum inatçi permaas🤷🏻‍♀️💋

 • Xhuliano
  XhulianoΠριν χρόνο

  Hahhahahahhhahah ne fillim thoth MENEN E MADTHE 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 MAD*T*HE

 • Era Fera
  Era FeraΠριν χρόνο

  Këta po m'thojnë kom mendjen e madhe Kom kryt e madh (ehi), kam ëndrra t'mdhej (ehi) Vizione t'mdhej (ehi) dhe ty po t'duket sikur t'shesi mend Jena t'ndryshëm (jena ndryshe), hëh Ti mendon ndryshe, unë mendoj ndryshe Tash ku është problemi, pse unë jam gabim dhe ti je shkëlqyshëm (po mendoj ndryshe) Unë s'e kom menjen e madhe, veç ti e paske mllefin e madh (ehi) Ca kam faj unë që kurrë s'u nala dhe kurrën e kurrës nuk gjeta rehat Me pluhur, me balt, me djersë e me gjak Kërkush nuk ma fali, kërkush nuk ma dha Kërkush s'ma tregoi derisa shkova e mora (hahaha) Dhe tash me gjykojnë sikur jam në gjykatë Jam rrit n'emigrim (ehi) pa bukë e pa lek Pa stil e pa qeth, pa rroba pa vesh (ëhë) Pa shokët që kom desht, pa Shqipërin e shkretë Me lot në jastek, t'u u çu për cdo mgjes Me një pound n'xhep, me hëngër një drekë Shyqyr që s'i kisha dhe i bona krejt vete Për mu rri i qetë, me mu s'ki ça flet Thojnë se ndryshova, normal se ça pret (normal se ça pret) Normal se ça pret (Bitch) [Bridge] Ay, ay Go on then, go on then (go on then) Go on then, (go on then), go on then

 • Geraldo Balla
  Geraldo BallaΠριν χρόνο

  Jepi

 • Edi Ediii
  Edi EdiiiΠριν χρόνο

  Noizy

Επόμενο